Ексклюзивний пропуск на світову кіноподію у Audi Berlinale Lounge

Ексклюзивний пропуск на світову кіноподію у Audi Berlinale Lounge

У лютому німецька столиця традиційно зібрала любителів кіно з усього світу на 68-й Берлінале.

За 11 днів міжнародного фестивалю покажуть понад 350 фільмів для майже 500 тис. відвідувачів. Україна представить дві прем’єри – «День перемоги» Сергія Лозниці та «Коли падають дерева» Марисі Микитюк.

Кінопростір Audi Berlinale

Безкоштовно долучитися до однієї з найвизначніших культурних подій року можна у двоповерховому павільйоні Audi Berlinale на площі Марлен Дітріх. Там з 15 по 24 лютого Audi презентує розмаїту програму. До неї увійшли дискусії, концерти, покази, лекції та інтерактивні семінари.

Audi Berlinale Lounge представили Новий Audi A7 Audi Berlinale Lounge представили Новий Audi A8

П’ятий рік поспіль бренд виступає головним спонсором кінофестивалю. Зіркові гості прибудуть на червону доріжку у новеньких Audi A8, Audi A7 та Audi Q7 e-tron

Audi Berlinale Lounge задня частина Audi Berlinale Lounge задні фари

«Ми вже давно підтримуємо цю сферу – спонсоруємо режисерів та стрічки. Кіно залишається особливими мистецтвом навіть у цифрову епоху. Наш формат «Відкритий дім Берлінале» забезпечить відвідувачам вільний доступ на фестиваль», – каже голова німецького відділу з маркетингу в AUDI AG Джейсон Лусті.

Audi диски

Там відбудуться перемовини і панельні дискусії за участі експертів. Серед тем: відео зйомка автомобільних перегонів майбутнього, робота з анімаційним кіно та особливості мови тіла.

Audi задня фара

Завершити день пропонують у лаунж-клубах Берлінале, де на глядачів чекатимуть концерти та тематичні опитування.Або на вечірній програмі, присвяченій культовому серіалу «Пуститися берега».

Audi Berlinale 1 Audi Berlinale 2

Audi Berlinale відкрилася 15 лютого. Працює щодня з 2.00 ночі. Завершить роботу опівночі 23 лютого.

Ранкова йога на червоній доріжці Audi

Шанувальники кіно, які прибувають на Берлінале вранці, можуть почати день на «Червоній доріжці для йоги» зі Стефом Якшем. Заняття стартують о 8.30 (16 лютого і 20-23 лютого). Після тренувань організатори запрошують на сніданок. Щоб стати учасником йога групи потрібно зареєструватися на Facebook – deephouseyogaofficial.

Audi Short Film заохочує інновації

Вчетверте на “Berlinale Shorts” бренд представить премію Audi Short Film з призовим фондом у 20 тис. євро. За неї змагатимуться стрічки різних жанрів. «Головною темою багатьох конкурсних робіт стали інновації. Ми підтримуємо жагу до нового і хочемо мотивувати режисерів цією нагородою», – додав Джейсон Лусті.

Audi Short Film

«Дух часу» з Audi e-tron

Однією із найгарячіших подій Берлінале став проект «Дух часу» з Audi e-tron, який презентували за день до офіційного відкриття фестивалю – 14 лютого. До нього увійшла “Симфонія сучасності”. Це кінематографічне зізнання у любові до німецької столиці режисера Йоханнесса Шаффа. Через 90 років після картини «Берлін: «Симфонія Метрополіса» Уолтера Руттмана, він презентує свій авангардний підхід до теми. Віддає данину класичному варіанту звучання композицій Гудрун Гут, «Модеселектора» та Ганса-Йоахима Роделиуса. Культові музиканти будуть присутні на прем’єрі фільму.

У “Симфонії сучасності” показано кілька оповідань. Дія кожного відбувається вночі у найулюбленіших для Шаффа куточках Берліну. На екрані розлогі міські панорами складаються у калейдоскоп нічного життя міста

Квитки на фільми 68-го Берлінського кінофестивалю доступні щодня з 12 лютого у касовому відділенні Берлінале розташованого у шоу-румі Audi City Berlin (www.audi.de/berlinale).