Audi Експрес-сервіс

Експрес-сервіс автомобілів Audi

Експрес-сервіс від офіційного дилера «Ауді Центр Київ Юг» – спеціально розроблена послуга для тих, хто ціную свій час.

Автомобілі Audi – це надійність, якість, комфорт та безпека. Але як в житті так і на дорозі бувають непередбачені ситуації, коли Ваш автомобіль потребує негайної невідкладної допомоги. Якраз для вирішення таких проблем і була створена послуга «Експрес Сервіс» для власників автомобілів Audi. Послуга виконується в найкоротші терміни завдяки професійним працівникам сервісного центру, сучасному обладнанню, при використанні тільки якісних оригінальних запасних частин Audi

Якість робіт в рамках послуги «Експрес-Сервіс» не відрізняється від якості будь-якого іншого послуги обслуговування автомобілів Audi. Відмінність лише в тому, що послуга «Експрес-Сервіс» спрямована на усунення термінових неполадок, що не терплять зволікання.

В рамках послуги Експрес-сервіс від Ауді Центру Київ Юг передбачені наступні види робіт:


  • Заміна ламп
  • Заміна моторного мастила
  • Заміна паливного фільтра
  • Заміна повітряного фільтра
  • Заміна свічок запалювання
  • Заміна гальмівних колодок

Переваги Audi Експрес-сервісу

Всі роботи проводяться за високими стандартами обслуговування Audi Top Service професійними працівниками на сучасному обладнанні і з використанням тільки якісних оригінальних запасних частин Audi.

Audi Експрес-сервіс – цінуйте час не втрачаючи якість

Головною перевагою послуги, втому, що вона виконується протягом стислого терміну часу на високому рівні та не потребує попереднього запису.

Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі сервісу «Ауді Центр Київ Юг»

Он-лайн запис на технічне обслуговування автомобілів Audi в КиєвіДостатньо часто в нашому житті буває так, що кожна витрачена хвилина має для нас велике значення. Саме тому «Ауді Центр Київ Юг» представляє можливість он-лайн запису на діагностику в наш сервісний центр, де Ви зможете довірити свій Audi кваліфікованим майстрам Запис

Выберите себе язык

Русский Украинский