Фінансові послуги

Фінансові послуги у Ауді Центр Київ Юг

У нашому офіційному дилерському Audi Центрі ви можете придбати автомобіль у кредит або лізинг та застрахувати його на вигідних умовах, завдяки унікальним пропозиціям від надійних компаній-партнерів «Ауді Центр Київ Юг».

Основні партнери Audi Центру з фінансових послуг:

  • кредитування – «Порше Мобіліті»
  • лізинг – «Порше Лізинг Україна»
  • страхування – СК «АХА Страхування», СК «УНІКА», СК «Українська Страхова Група», СК «Універсальна», СК «ПЗУ Україна», СК «Арсенал Страхування», СК «ВУСО», СК «Евроінс Україна».

«Порше Мобіліті» та «Порше Лізинг Україна» входять до Porsche Finance Group Ukraine. Виступають власністю австрійського «Порше Банку», що належить «Порше Холдингу». Представництва компанії працюють у 27 країнах світу, включно із Південною Америкою та Азією.

Кредит на ваш автомобіль Audi у «Ауді Центр Київ Юг»

Крім «Порше Мобіліті» – основного партнера по кредитуванню – Audi Центр співпрацює також з іншими банками, щоб надати своїм клієнтам можливість обрати для себе найзручнішу схему фінансування. ПАТ «Ощадбанк» спеціально для клієнтів нашого автосалону пропонує унікальні умови кредитування – процентна ставка від 4.99% річних на термін до 24 місяців при авансі 50-70%. Максимально можливий термін кредитування становить 84 місяці.

Покупцями за програмою кредитування Audi Центру можуть бути фізичні особи, фізичні особи-підприємці та юридичні особи. Кредит на придбання нового авто можна отримати шляхом укладення з дилерським центром угоди купівлі-продажу.

Автомобіль вашої мрії в лізинг від «Ауді Центр Київ Юг»

Лізинг – це сучасний альтернативний кредиту спосіб фінансування. Передбачає довгострокову оренду автомобіля з правом викупу. Дає можливість покупцеві зберегти 5% початкових витрат у порівнянні з кредитом. Серед інших переваг Audi Leasing:

  • Збереження вільних кредитних ліній.
  • Фінансування за індивідуальними умовами відповідно до потреб покупця (термін угоди, пробіг тощо).
  • Розстрочка по КАСКО – можливість щомісячних виплат без нарахування відсотків.
  • Захист автомобіля від накладення податкового арешту.
  • Оновлення автопарку «Ауді Центр Київ Юг» кожні 2-4 роки.

Фінансові послуги Audi Leasing об'єднують фінансовий та оперативний лізинг. Перший спрямований на передачу автомобіля у власність. Другий – на повернення вашого Audi лізингодавцю після короткострокової оренди.

Страхування автомобіля у нашому Audi Центрі

Фахівці відділу фінансового сервісу «Ауді Центр Київ Юг» підберуть для вашого Audi кращу програму страхування з урахуванням ваших індивідуальних параметрів: місця реєстрації автомобіля, водійського стажу та віку. Послуга допоможе захистити автомобіль від пошкоджень, аварій, викрадення, а також застрахувати життя, здоров'я та відповідальність водія. Правильний поліс дозволить вам відчувати себе на дорозі ще більш впевнено у вашому новенькому Audi.

У офіційному дилерському центрі «Ауді Центр Київ Юг» ви можете оформити страховий договір на такі види автострахування: КАСКО, ОСАГО та ОСЦПВ.

Звертайтеся до менеджерів фінансового сервісу нашого автосалону за додатковою інформацією про придбання нового висококласного та статусного автомобіля Audi у кредит, лізинг або оформлення страхування.

Ласкаво просимо у світ фінансових послуг «Ауді Центр Київ Юг»!

Кредит

Один з найпопулярніших і зручних способів придбання автомобіля з фінансуванням. Найбільш прийнятний варіант для фізичних осіб.

Лізинг

Купуючи автомобіль в лізинг, Ви зберігаєте значну частину вільних коштів і кредитних ліній. Найбільш вигідний варіант для юридичних осіб.

Страхування

Захист Вас і Вашого авто. Ми допоможемо Вам оформити страховку в одній з найкращих страхових компаній України.

Ласкаво просимо в світ фінансових послуг від «Ауді Центр Київ Юг»!

Одним з істотних переваг оформлення кредиту, лізингу та страхування в «Ауді Центр Київ Юг» є те, що ми підтримуємо Вас на всіх необхідних етапах.

Ми складемо для Вас індивідуальні та зручні пропозиції по кредиту або лізингу, всі документи Ви подаєте у свого дилера, і рішення про фінансування приймається до 3-х днів.

Ми в «Ауді Центр Київ Юг» дбаємо про наших клієнтів, тому пропонуємо оформлення послуги автострахування, не виходячи з нашого автосалону.

Ми співпрацюємо виключно з компаніями, яким довіряємо, оскільки мова йде про спокій і безпеку покупців.

Ми працюємо тільки з компаніями, яким довіряємо, оскільки мова йде про спокій і безпеку наших клієнтів.

За всією необхідною інформацією Ви можете звернутися до професійного консультанта в автосалоні «Ауді Центр Київ Юг».


Дізнатися більше

Кредитный калькуляторЛегкий і зручний спосіб розрахувати ефективну ставку по кредиту або лізингу на покупку Вашого нового автомобіля. Детальніше

Выберите себе язык

Русский Украинский