Гарантія

Гарантійне обслуговування автомобілів Audi

«Ауді Центр Київ Юг» надає офіційну гарантію терміном на 2 роки або 100 000 км пробігу на нові автомобілі Audi. Гарантійні зобов’язання поширюються на всі авто, завезені в Україну офіційним імпортером, включаючи будь-які модифікації та обладнання будь-якої складності. Умови гарантії від Audi є одними з кращих на ринку і винятковими серед преміум-брендів в Україні.

Ми переконані в виключно високій якості автомобілів Audi не менше, ніж сам виробник. Тому з радістю підтримуємо офіційну програму Audi про покращені гарантійні умови. Скористатися перевагами програми гарантії від Audi може кожен наш клієнт, який прийме рішення купити новий автомобіль з чотирма кільцями.

Офіційні умови гарантії від Audi дійсні не тільки всередині України, а й в будь-якій іншійточці світу. Скористатися перевагами програми можна у відпустці, в діловій поїздці або подорожі.

Офіційний дилер в Україні «Ауді Центр Київ Юг» надає наступні види гарантії:

  • гарантія терміном 2 роки або 100 000 км пробігу на будь-який куплений автомобіль. Виняток становлять деталі, схильні до природного зносу (мова йде про лампи, склоочисники, гальмівні колодки і т.ін.;
  • гарантія терміном 12 років на відсутність пошкоджень кузова в результаті наскрізної корозії. Гарантійні зобов’язання діють на всі автомобілі Audi, вироблені з 1998 року, і без обмеження пробігу;
  • гарантія терміном 2 роки на оригінальні запасні деталі, куплені в офіційних дилерських центрах Audi.

Выберите себе язык

Русский Украинский