Golden Steering Wheel 2017: Audi Q5 визнаний кращим в категорії 'Великі кросовери'

Golden Steering Wheel 2017: Audi Q5 визнаний кращим в категорії 'Великі кросовери'

Суперпопулярний SUV Audi Q5 став переможцем в одній з номінацій премії Golden Steering Wheel 2017. Модель визнана в цьому році кращим в світі “Великим SUV-ом”.

Німецький преміум-бренд не вперше отримує нагороду в Golden Steering Wheel, однак, як і раніше, цю перемогу не можна назвати несуттєвою – Golden Steering Wheel є однією з найбільш престижних автомобільних премій Європи.

SUV Audi Q5 вид збоку

Номінантів премії Golden Steering Wheel 2017 визначали читачі двох культових німецьких автомобільних журналів – Auto Bild і Bild am Sonntag. Вибирати кращих їм доводилося виключно серед нових моделей – тих, що вийшли на ринок в 2017 році. Після голосування серед німецьких автолюбителів, остаточний список переможців було визначено міжнародним експертним журі. До складу цього журі, між іншим, увійшли не тільки шеф-редактори журналу Auto Bild з різних країн Європи, а й професійні автогонщики, інженери, дизайнери, досвідчені автомобілісти і критики.

В цілому в премії брало участь 42 автомобіля, що змагаються в 5 категоріях. Серед них – 20 моделей зуміли вийти в число фіналістів, кожна з яких була різнобічно випробувана і оцінена.

Преміальний SUV Audi Q5 здобув впевнену перемогу в своєму класі, обійшовши цілих 7 нових моделей кросоверів інших виробників.

Нагородження моделі Q5 пройшло в Берліні, нагороду отримував Петер Мертенс, один з перших керівників корпорації Audi AG. «Досвід членів журі, різноманітність їх думок і оцінок, їх популярність в Європі – це те, що робить премію Golden Steering Wheel такої престижною в автомобільній індустрії. Нагорода Golden Steering Wheel, яку отримав новий Audi Q5, це підтвердження того, що нам вдалося гідно продовжити традиції, закладені першим поколінням цієї лінійки кросоверів. Ми дійсно пишаємося цією нагородою », – сказав Петер Мертенс на церемонії вручення премії в берлінському центрі Axel-Springer-Haus.

Audi Q5 салон

Новий Audi Q5 з’явився на ринку на початку поточного року. Свіже покоління популярної моделі Audi встигло відразу задати нові стандарти в класі преміальних кросоверів.

У оновленого Q5 є ряд переваг: полегшена конструкція, кращий серед конкурентів коефіцієнт аеродинамічного опору і вдосконалена система повного приводу quattro ultra.

Крім того, Audi Q5 приємно здивує вас широким спектром передових систем допомоги водієві, сучасною інформаційно-розважальною системою і адаптивною пневматичною підвіскою – у останньої є регульовані амортизатори.