Гонка в Шпільберге: Audi Sport всерйоз претендує на чемпіонство в цьому році

25.09.2017
У минулі вихідні в австрійському місті Шпильберг відбулися гонки передостаннього етапу чемпіонату DTM. Боліди від Audi Sport показали незаперечну перевагу на треку з 697 очками, відірвавшись від найближчого суперника (Mercedes-Benz) на 166 очок.У перший день відразу три пілоти Audi зуміли зайняти лідерські позиції в гонці. Маттіас Екстрем вперше в своїй кар’єрі прийшов до фінішу в якості лідера. 2 місце – за Джеймі Гріном, 3 – за Ніко Мюллером. 4 з 6 гонщиків фінішували в заліковій зоні. Не обійшлося без неприємностей – через помилку з десятки лідерів вилетів один з провідних гонщиків Рене Раст.

У другий день боліди Audi змогли повторити вражаючий успіх: знову троє гонщиків, які представляють Інгольштадт, розділили три перших позиції між собою. 1 місце – Рене Раст, 2 – Майк Роккенфеллер і 3 місце – знову Ніко Мюллер. П’ять із шести Audi в заліковій зоні.Вкрай невдалим турнір в Шпільберге став для Джеймі Гріна, найшвидшого пілота від Audi Sport. У перший день кваліфікації, будучи першим на старті, за кілька кіл програв дуель Маттіасу Екстрему. У другий день – перший в кваліфікації і перший на старті – прийшов до фінішу 14-м за рахунком! Підвела коробка передач.

Однак загальні результати Audi Sport перед останнім етапом гонки приємно радують: лідерство з 697 очками, перші два місця в командному заліку і 4 з 6 гонщика-лідера. Найближчі суперники зуміли набрати значно менше очок – 531 у Mercedes-Benz і 484 у BMW. Судячи з усього, у Audi Sport шанси на чемпіонство в цьому році набагато вище.
Поширити


Выберите себе язык

Русский Украинский