Гарантія на 4 роки або 120 000 км пробігу на нові автомобілі Audi

Гарантія на 4 роки або 120 000 км пробігу на нові автомобілі Audi

Починаючи з 1 січня 2015 року всі автомобілі Audi, які були ввезені та територію України офіційним імпортером, буде доступна гарантія протягом наступних 4 років після придбання (або після закінчення 120000 км пробігу). Гарантія поширюється на подальший захист від можливих непередбачених витрат на обслуговування. Вигода для клієнта полягає в тому, що протягом перших 2 років використання гарантія буде надаватися без обмеження у пробігу.

Нові умови гарантії свідчать про виключно високу якість Audi. Всі придбані на території України авто матимуть такі самі умови гарантії у всіх країнах світу. Крім того, ця гарантія поширюється на всі моделі Audi, доступні у продажу на території України, незалежно від обладнання або модифікацій двигуна.

Подібні гарантійні умови стали можливими через високої якості техобслуговування, яке надає офіційна дилерська мережа в Україні, в тому числі гарантії якості офіційного дилера автомобілів Audi – «Ауді Центр Київ Юг». Найвищий рівень сервісу – найважливіша запорука успіху бренду. Саме тому стільки уваги приділяється якісному розвитку дилерської мережі.

Впровадження даної програми вкотре показує абсолютну впевненість виробника в бездоганній якості своїх автомобілів. Клієнтам надається широкий асортимент індивідуальних комплектацій, здатний задовольнити навіть самого вимогливого водія. Такі умови гарантії є одними з кращих на ринку і винятковими в преміум-сегменті в Україні.