Інтегрований Android у Audi Q8 sport concept

Інтегрований Android у Audi Q8 sport concept

7000 відвідувачів на сайті, мільйони по всьому світу через Інтернет: Audi презентовала нове покоління інформаціно-розважальної системи з повністю інтегрованим Android на всесвітньо відомій конференції розробників Google I/O. Ця світова прем'єра відкриває нові перспективи, які дозволять прискорити розвиток нових технологій зв'язку.

Android у Audi Q8 sport concept

Трьохденна конференція Google I/O, яка починається 17 травня у штаб-квартирі Google в Маунтін-Вью, штат Каліфорнія, вважається найбільшою і найважливішою конференцією розробників в індустрії програмного забезпечення у всьому світі. Один з експонатів оснащений інтегрованою Android системою, яка була розроблена членами товариства Android Open Source та мільйонами їх учасників.

Концепт Audi Q8 sport, який Audi презентовала на конференції Google I/O, вже має вбудований Android. Нові функції, включаючи потоковий сервіс Spotify, Google Play Music і Google Assistant працюють на великому сенсорному дисплеї MMI в центрі панелі приладів. Інформація також відображається в на цифровій панелі приладів Audi Virtual Cockpit, безпосередньо в полі зору водія. Це вперше, коли нові послуги були повністю інтегровані в інформаційно-розважальну систему Audi. У той час, коли навігаційна система використовує картографічну базу Audi, водій такой може обрати навігацію Google Maps. Також доступний центр повідомлень для вхідних дзвінків та текстових повідомлень.

Android у Audi Q8 sport concept фото

Інтегрована система Android дозволить використовувати усі можливості мобільних додатків у автомобілі майбутнього