Інтерв'ю із Марком Ліхте: шеф-дизайнер Audi про новий седан A8

Інтерв'ю із Марком Ліхте: шеф-дизайнер Audi про новий седан A8

11 липня 2017 року в іспанській Барселоні пройде світова прем'єра Audi A8, шикарного седана нового покоління. Ми поговорили про цю важливу новинку з Марком Ліхте - шеф-дизайнером Audi.

Марк Ліхте: шеф-дизайнер Audi

До початку світової прем'єри флагмана Audi A8 залишилися лічені дні. Що ви відчуваєте? Наскільки важливий цей день для Audi Design?

Марк Лихте: Марк Ліхтей: Світова прем'єра Audi A8 в Барселоні наступного вівторка в якомусь сенсі все переверне. Якщо говорити про новий седан з точки зору дизайну, то це, безумовно, особливий проект - зокрема, через унікальні особливості освітлення авто. A8 - перша серійна модель Audi, в якій ми використовували дизайнерську мову майбутнього, вона прекрасно відображає прогресивне обличчя бренду.

Говорячи про «прогресивне», що ви маєте на увазі?

Марк Лихте: У дизайні Audi завжди прагне підкреслити технічну перевагу автомобілів. Особисто для мене прогресивним рішенням в дизайні є таке, в якому я можу гармонійно поєднати форму і функції. У тій же Audi A8 це вдалося на славу: ідеальне дизайнерське рішення, яке вражає своєю простотою.

Флагман Audi A8 фото

Отже, чим же виділяється дизайн четвертого покоління Audi A8?

Марк Ліхтей: Він втілює наше бачення розкоші та престижу. Характерна лінія корпусу з великою, вертикальною решіткою Singleframe і збалансованим акцентом всіх чотирьох коліс втілює впевненість розкішного седана. В інтер'єрі ми вирішили звернутися до естетики мінімалізму. У новому A8 навряд чи з'являться кнопки або перемикачі. Замість цього ми розробили концепцію, в якій новий сенсорний дисплей повністю інтегрований у зручну чорну панель перед водієм, яка дозволить управляти усім набором функцій легкими рухами пальців. Таке рішення звільняє простір усередині салону і фактично є революційним з точки зору користувача.

Чи буде клієнт відчувати це вільний простір?

Марк Ліхтей: Новий A8 звертається до всіх почуттів, починаючи з форм і ліній в дизайні інтер'єру, а також радує чудовою якістю оригінальних матеріалів. До цього додається приголомшливе звучання мотора і вражаюча керованість. Все це створює гармонійну композицію у новому Audi A8.

Яка деталь в новому Audi A8 вас найбільше хвилює?

Марк Ліхтей: Світлова анімація. Вона в A8 насправді унікальна. Освітлення буде реагувати на різні дорожні ситуації, роблячи водіння не тільки безпечніше і зручніше, але і естетично цікавіше. Система освітлення в новому A8 дуже прогресивна, і до цього в автомобільному світі такі унікальні рішення ще не були реалізовані. Новий A8 буде постійно привертати увагу. Автомобіль, який неможливо не помітити.

А ми нагадуємо: не забудьте о 10:30 11 липня зайти на наш сайт: «Audi Центр Київ Юг» буде вести трасляцію з Audi Summit 2017, де представлятимуть новий Audi A8. Не пропустіть шанс першими побачити новітній флагман Audi наступного вівторка:Відео-трансляція прем'єри Audi A8.