Інтер'єр Audi A3 з переробленого пластику

Інтер'єр Audi A3 з переробленого пластику

Концепція стійкого дизайну в інтер'єрі Audi A3. Система сидінь з 45 ПЕТ пляшок місткістю 1,5 літри, а також додаткові елементи салону з вторинної сировини.

Audi A3 ще більш екологічний

Сучасні бренди, які розвивають стратегію стійкого виробництва створюють ювелірні вироби, одяг, сумки та взуття з ПЕТ пляшок. Також, все більше меблів виробляється з відходів, таких як папір, пластикові пляшки і деревні щіпки. Дотримуючись своєї власної екологічної стратегії Audi вперше пропонує оббивку сидінь з переробленого матеріалу для нового A3.

Сталий розвиток є центральною опорою корпоративної стратегії Audi. Це відноситься як до технологій, так і до виробничих процесів. Оббивка сидінь з вторинної сировини вперше використовується в четвертому поколінні Audi A3. До 89% використовуваного текстилю складається з перероблених ПЕТ пляшок. За спеціальною технологією пляшки переробляються в нитки, а потім в тканину, яка гарантує ті ж стандарти якості, що і звичайна текстильна оббивка.

Після збору, одноразові пляшки стискаються до компактного розміру для перевезення. На заводі з переробки вони сортуються за кольором, розміром і якістю. Потім, пляшки подрібнюють, промивають, сушать і розплавляють. Після сушіння, їх нарізають на дрібні шматочки, тобто гранулят для створення ниток, з яких виготовляють оббивку для сидінь.

Новий Audi A3 Інтер'єр Audi A3 з переробленого пластику

Понад 100 ПЕТ пляшок в салоні нового А3

Всього на систему сидінь використовується до 45 ПЕТ пляшок ємністю 1,5 літри. Додаткові 62 пляшки були перероблені для килимове покриття в Audi A3. Інші компоненти всередині автомобіля також все частіше виготовляються з вторинної сировини, наприклад, ізоляційні матеріали, бічні панелі і підлога багажного відділення, килимки.

Таким чином, відсоток перероблених матеріалів в парку Audi в найближчі роки значно зросте. У той же час, преміальний бренд буде продовжувати пропонувати своїм клієнтам продукцію з високим рівнем якості, до якого вони звикли.

«Наша мета - зробити оббивку сидінь повністю екологічною і придатною для повторного використання», - каже Уте Гронхейм, що відповідає за розробку матеріалів у відділі текстилю Audi. У довгостроковій перспективі вся обшивка сидінь у всіх модельних рядах буде зроблена з переробленого матеріалу.