Історія Audi

Історія марки Audi

Легендарна марка налічує більш ніж сторічну історію. Засновником став обдарований німецький конструктор і дизайнер – Август Хорьх (August Horch), який осягав основи будови автомобілів у великого Карла Бенца. Спочатку Хорьх сформував компанію A. Horch & Co в Мангеймі, яка випустила свій перший автомобіль в 1900 році. Однак не завжди успішні технічні рішення і непоступливий характер посварили містера Хорьха з керівництвом компанії, і в наслідок чого в 1909 році інженер був звільнений.

Але вже за місяць Хорьх заснував іншу фірму – August Horch Automobilwerke GmbН в містечку Цвіккау. Однак і тут колишні партнери не дозволили йому розкрутитися. Вони подали позив до суду за застосування слова «Horch» у назві нового підприємства та здобули перемогу у справі. Саме тоді Август Хорьх знайшов вихід із ситуації. Він просто переклав власне прізвище, що німецькою означає «слухай», на латинську мову, щоб вийшло слово «Audi».

Історія QuattroТехнологія полного привода от Audi. Детальніше

Перевага високих технологійІсторія создания знаменитого слогана марки Audi. Детальніше

«Срібні стріли»: народження легенди 75 лет назад была открыта одна из самых захватывающих страниц в истории автоспорта. Детальніше

Історія марки AudiХронологія автомобілів Audi Детальніше

Выберите себе язык

Русский Украинский