Історичні моделі Audi вийдуть на траси Європи

Історичні моделі Audi вийдуть на траси Європи

Більше 20 подій відбудуться в рамках сезону заходів історичних автомобілів в 2017 році

Вальтер Рерль виступить на легендарному Audi Sport quattro S1 Pikes Peak на «Фестивалі швидкості»

Автомобілі Auto Union Type C вийдуть на трасу ралі Groβglockner та гірської гонки Castle Dyck

Автомобіль Audi Quattro

Підрозділ Audi Tradition — відкриває сезон 2017 року

Підрозділ Audi Tradition — відкриває сезон 2017 року. Цього року шанувальники автомобілів зможуть побачити історичні моделі на більш ніж 20 національних та міжнародних заходах по всій Європі. Найяскравішою подією для всіх шанувальників епохи участі Audi в ралі повинно стати поява дворазового чемпіона світу Вальтера Рёрля (Walter Röhrl) за кермом свого легендарного Audi Sport quattro S1 Pikes Peak під час «Фестивалю швидкості» в британському Гудвуді (Goodwood Festival of Speed), який пройде з 29 червня по 2 липня.

Програма нового сезону відкрилася виставкою історичних автомобілів Techno Classica в Ессені (Essen), що пройшла з 5 по 9 квітня. Стенд Audi був представлений під девізом NSU, бренду – попередника Audi, — A new way to drive ( «Новий шлях водіння»). І підрозділ Audi Tradition демонструвало тут виключно автомобілі NSU. Серед них була ікона стилю – NSU R0 80. Це сімейство моделей вийшло на ринок 50 років тому. Audi Tradition представило два автомобіля цієї серії, випущені в 1967 і 1977 роках. Крім них, відвідувачі експозиції Audi побачили NSU Prinz 30 будівлі 1962 року народження, NSU Sport Prinz 1964 року і NSU 1000 TTS 1970 року.

Серця шанувальників ралійної історії Audi будуть битися швидше в дні «Фестивалю швидкості» в Гудвуді, який пройде з 29 червня по 2 липня. Легенда автоспорту Вальтер Рерль, якого багато хто вважає найбільшим раллістом всіх часів, знову займе місце за кермом свого Audi. Пілот, якому зараз 70 років, вигравав чемпіонати світу з ралі в 1980 і 1982 роках. А також домігся неймовірного результату в 1987 році - встановив рекорд часу за кермом Audi Sport quattro S1 в гірській гонці Pikes Peak в США. 30 років по тому за кермом того ж автомобіля він вийде на трасу на найбільшому в світі заході, присвяченому історії автоспорту. Рерль коментує свої плани: «Я дуже чекаю моменту, коли зможу знову сісти за кермо Audi Pikes Peak. А отримати можливість виступити на цьому автомобілі в Гудвуді - це і зовсім особлива подія! ».

Audi Auto Union Type C фото

У нинішньому році найпотужніший з усіх «Срібних стріл» Auto Union Silver Arrows — гоночний Auto Union Type C – займе місце на стартовій лінії двох змагань. Шістнадцяти циліндрах цього автомобіля доведеться продемонструвати свою міць на гірських дорогах Großglockner Grand Prix (21-24 вересня). У тридцятих роках минулого століття гонщики Auto Union з величезним успіхом прокладали шлях до вершин на найпопулярніших гірських гонках тих років. Найкращі результати демонстрував тоді Ханс Штюк (Hans Stuck), що заслужив в результаті неофіційний титул «гірського короля». Його син, Ханс-Йоахім Штюк (Hans-Joachim Stuck), має намір промчати по слідах свого батька на гонці Großglockner. Екс-пілот «Формули-1» визнається: «Пілотувати цей автомобіль, продовжуючи справу свого батька, - це дуже емоційний момент для мене». Також гоночний автомобіль Type C 1936 року випуску продемонструє 520 л. с. потужності на фестивалі «Дні класики» (Classic Days) в замку Дік (Castle Dyck) з 4 по 6 серпня. На цьому німецькому аналогу Гудвуді підрозділ Audi Tradition представить серед інших експонатів один з найстаріших виставкових примірників - Audi Type C Alpine Victor 1919 року випуску.

Audi Auto Union Type C

Постійними подіями в календарі Audi Tradition є ще два ралі історичних автомобілів: Danube Classic (22-24 червня) в Інгольштадті і Heidelberg Historic (13-15 липня), яке проходить поблизу Неккарзульмі (Neckarsulm). У цьому році на цих змаганнях будуть представлені переважно автомобілі NSU. В цей же час Audi Tradition візьме участь в гонці Sachsenring Classic, яка пройде з 16 по 18 червня. Традиційно на старт історичного маршруту тут виходять класичні мотоцикли. Бренд з чотирма кільцями буде представлений також на Bodensee Klassik (4-6 травня), Sachsen Classic (17-19 серпня), Kitzbüheler Alpenrallye (7-10 червня), Schloss Bensberg Supersport Classics (1-3 липня) і Gran Premio Nuvolari в Італії (14-17 вересня). Завершить сезон ярмарок для колекціонерів моделей історичних автомобілів, яка пройде 3 грудня в центрі Audi Forum в Інгольштадті.