Ходова частина Audi RS 4 Avant: найвищий стандарт керованості, безпеки і комфорту

Ходова частина Audi RS 4 Avant: найвищий стандарт керованості, безпеки і комфорту

Франкфуртський Міжнародний Автосалон 2017 відкрив світові новий Audi RS 4 Avant.

Новий Audi RS 4 Avant

Ще до виходу нового покоління модель встигла стати легендарною, а випуск оновленої версії значно зміцнив культ RS 4 в усьому світі. Однією з головних конкурентних переваг автомобіля стала спортивна підвіска RS.

Новий Audi RS 4 Avant став рекордсменом лінійки по потужності і ефективності. У моделі зійшлися вражаюча динаміка і бездоганна практичність. RS 4 в кузові Avant – самий спортивний автомобіль в сімействі A4, за рахунок двигуна 2.9 TFSI потужністю 450 л. с. і обертовим моментом 600 Н • м. У стандартній комплектації власнику доступна система повного приводу quattro, яка вміє розподіляти потужність мотора на усі чотири колеса.

Новий Audi RS 4 Avant вид спереду

Спортивна підвіска в новому Audi RS 4: гоночні перспективи

Спортивна підвіска RS також входить в стандартну комплектацію Audi RS 4 Avant, платити окремо за неї не доведеться. Отже, завдяки підвісці RS автомобіль став на 7 мм нижче, якщо порівнювати з базовою моделлю A4, яка також оснащена спортивною підвіскою. У вигляді додаткового обладнання доступні спортивна підвіска RS з системою динамічного розподілу тяги в залежності від дорожніх умов (DRC), керамічні гальма і динамічна система рульового управління, розроблена спеціально для серії RS. Водієві доступні режими руху, керовані за допомогою системи управління Audi drive select, що входить в стандартну комплектацію автомобіля.

Підвіска Audi RS 4 Avant в передній і задній частині встановлена на недавно розроблених пятістворчатих опорах. Завдяки такому розміщенню забезпечується оптимальне поглинання поздовжніх і поперечних сил.

Водій може налаштовувати індивідуальний досвід водіння, використовуючи доступні режими динамічного управління. Як і у всіх нових моделях Audi, в новому RS 4 Avant доступні режими автоматичний, комфортний, динамічний та індивідуальний. Вибір режиму впливає на характеристики двигуна і рульового управління. Відповідно, поведінка вашої машини буде змінюватися в будь-який необхідний вам момент без будь-якого дискомфорту для вас і пасажирів.

Новий Audi RS 4 Avant передні фари

Система Dynamic Ride Control (DRC) в шасі Audi RS 4 Avant

В системі шасі нового Audi RS 4 Avant функціонує унікальна система Dynamic Ride Control. З такою системою ходова частина знижує бічну і подовжню хитавицю кузова завдяки амортизаторам, сполученим один з одним за допомогою гідравліки. Під час качки в дорозі жорсткість амортизаторів змінюється і адаптується для забезпечення стійкості при русі.

DRC – система, яка встановлюється тільки на RS моделі, за винятком RS3. Ми говоримо про дуже дорогої технології, яка забезпечує бездоганний комфорт для водія і всіх пасажирів. При повільній і помірній їзді ходова частина буде м’якою, але коли ви починаєте прискорюватися до серйозного рівня, стійки стають жорсткішими. Вони з’єднуються між собою гідравлікою як по горизонталі, так і по діагоналі. Якщо сенсор відчує, що авто нахиляється під час повороту в будь-яку сторону, то гідравліка подбати про перекачування масла в сторону нахилу автомобіля – таким чином, авто піднімається для кращого зчеплення коліс з дорогою на протилежному боці.

Новий Audi RS 4 Avant DRC

Такий же ефект завдяки системі DRC проявляється і при гальмуванні: вага автомобіля переміщається на передню вісь, а значить задня вісь може втратити 100% зчеплення з трасою, особливо на мокрій або промерзла трасі. Знову ж система подасть сигнал гідравліки перекачати більше масла в передні стійки, щоб підняти перед машини і тим самим притиснути зад – це поверне колесам 100% зчеплення.

Диски Audi RS 4 Avant

Новий RS 4 Avant 2017 оснащується 19-дюймовими алюмінієвими кованими колесами з легкого сплаву в стандартному виконанні з 265/35 шинами. Додатково на вибір є 20-дюймові диски з різними конструкціями варіантами конструкції. Вони оснащені 275/30 шинами.

Гальма Audi RS 4 Avant

Безпеки новому RS 4 додають потужні сталеві гальма RS з перфорованими складовими дисками. На передній осі вони мають діаметр 375 мм, а на задній осі – діаметр 330 мм. Шестипоршневі гальмівні супорти з емблемою RS пофарбовані в чорний і червоний колір. На замовлення Audi Sport може оснастити ваш автомобіль особливо міцними і зносостійкими керамічними гальмами з шестипоршневими гальмівними супортами і перфорованими дисками діаметром 400 міліметрів.