Kieler Woche 2017 пройде за підтримки Audi

Kieler Woche 2017 пройде за підтримки Audi

Бренд Audi візьме активну участь в очікуваній парусній регаті Kieler Woche 2017. Захід пройде з залученням багатьох запрошених знаменитостей і насиченою програмою підтримки від концерну Audi.

Audi Sailing Arena фото

Kieler Woche – наймасштабніша парусна регата у світі - пройде в цьому році з 17 по 25 червня в Кілі, на півночі Німеччини. Преміум-бренд зі світу авто не вперше підкреслює свою прихильність і любов до парусного спорту: в цьому році Audi присутній на «Кильскому тижні» вже в 8-й раз.

Audi Sailing фото

Audi Sailing Arena

Основні події Kieler Woche 2017 розгортатимуться на майданчику під назвою «Audi Sailing Arena», який знаходиться в олімпійському центрі Кіль-Шількзе. Саме там, в оточенні кращих автомобілів Audi останніх років, будуть відбуватися інтерв'ю з яхтсменами, розважальні заходи і, звичайно, церемонія нагородження. Глядачі та смортсмени зможуть побачити широку лінійку автомобілів бренду - від Audi Q2, Q5 і Q7 e-tron до новенького купе Audi RS 5 і футуристичного концепт-кара Audi e-tron Sportback.

Audi Sailing Arena

Також автомобілі Audi будуть задіяні для трансферу глядачів і буксирування парусних яхт: концерн виділив для цього 20 автомобілів 20 Audi Q7 e-tron і Audi Q7.

Audi Sailing Arena 2017 фото