Клієнтський розділ

Клієнтський розділ автосалону «Ауді Центр Київ Юг»

Ми не допускаємо компромісів в якості обслуговування, коли мова йде про високі стандарти Audi. Вже більше 10 років ми працюємо з любов'ю і турботою про кожного клієнта. Клієнтський розділ офіційного дилера Audi в Україні – «Ауді Центр Київ Юг» – націлений інформувати наших існуючих і майбутніх клієнтів про найкориснішою інформації з максимальною доступністю. Де б ви не опинилися, що б не трапилося з Вашим автомобілем, наші співробітники готові прийти на допомогу в будь-яку хвилину!

Спеціальні пропозиції

Будьте в курсі всіх найсвіжіших акцій і спеціальних програм на сервіс, запасні частини, фінансові послуги.

Гарантія

Сама остання інформація про всі оновлення гарантії виробника Audi і гарантійному обслуговуванні сервісного центру «Ауді Центр Київ Юг».

Сервіс

Вся інформація про Станцію технічного обслуговування «Ауді Цент Київ Юг», а також запис на техобслуговування Вашого Audi в Києві.

Оригінальні запасні частини

Інформація про переваги оригінальної якості, про наявність і можливість замовлення запасних частин, спеціально розроблених для Вашого авто по чітким стандартам заводу виробника Audi.

Оригінальні аксесуари

Бездоганно підібрані оригінальні аксесуари Audi, зроблять Ваше життя ще яскравішим і комфортніше. Найвища якість оригінальних аксесуарів відповідає високій якості кожного автомобіля Audi.

Комплектації та технології

Перевага технологій. В цьому розділі корпоративного сайту «Ауді Цетр Київ Юг» Ви знайдете інформацію про всі технічні новинки, пакети індивідуалізації зовнішньої і внутрішньої обробки, інформацію про додаткове обладнання Вашого автомобіля Audi.

Переваги клієнтського розділу «Ауді Центр Київ Юг»

Роблячи вибір на користь офіційного дилерського центру «Ауді Центр Київ Юг», Ви отримуєте виключно якісний і надійний автомобіль, тим самим забезпечуючи собі гарантію впевненого руху вперед. А щоб Ваша мобільність була абсолютною при будь-яких обставинах, ми передбачили особливі сервіси, скористатися якими Ви можете протягом усього гарантійного терміну експлуатації Вашого автомобіля Audi.

У клієнтському розділі Audi Ви знайдете:

 • спеціальні пропозиції на технічне обслуговування;
 • дисконтну програму Audi;
 • інформацію про гарантійне обслуговування автомобілів Audi та гарантії виробника;
 • фінансові послуги;
 • клієнтську підтримку;
 • корпоративні програми;
 • оригінальні запасні частини для Вашого автомобіля Audi;
 • оригінальні аксесуари Audi;
 • інформацію про додаткове обладнання та технології;
 • пропозиції щодо індивідуалізації Вашого Audi;
 • додаткові послуги Audi Центру.
Дізнатися більше

Фінансові послуги «Ауді Центр Київ Юг»Ми зорієнтуємо Вас у всіх питаннях, що стосуються кредитування, страхування та інших фінансових послуг.Дізнатися більше

Корпоративні програми «Ауді Центр Київ Юг»«Ауді Центр Київ Юг» зацікавлений у розвитку співпраці з корпоративними клієнтами. Для цього ми розробили спеціальні умови та програми для наших бізнес клієнтів.Дізнатися більше

Выберите себе язык

Русский Украинский