Комплектації

Комплектації, додаткове обладнання, пакети зовнішнього і внутрішнього оздоблення автомобілів Audi

Такіж неповторні, як і Ваші бажання. «Ауді Центр Київ Юг» представляє Вашій увазі огляд додаткового обладнання та пакетів зовнішнього і внутрішнього оздоблення автомобілів Audi


Підкреслять спортивний характер Вашого Audi. Наприклад, зроблять акцент на динамічних лініях кузова, додадуть ще більшої виразності обробці салону або підвищать динаміку руху за рахунок зміни характеристик підвіски і перетворять Ваш Audi на справжнього атлета.
Пакети оздоблення салону Audi design selection надають Вам естетичний вибір з особливо ексклюзивних матеріалів і квітів обробки салону. Шляхетна обробка шкірою з ефектною контрастною стрычкою створює в салоні атмосферу ексклюзивності.

Пакет зовнішнього оздоблення OffroadПідкреслить атлетичність Audi. Завдяки яскравим акцентам він виглядає ще більш надійним і спортивним. Пакет включає в себе передні і задні бампери, захисні накладки дверей, розширювачі колісних арок, а також підніжки.

Audi exclusiveПрограма Audi exclusive об'єднує добірні елементи декору, високоякісну шкіру і широку кольорову гаму, щоб створити автомобіль, відповідаючи Вашим особистим уподобанням. Варіанти комбінацій практично безмежні.

Выберите себе язык

Русский Украинский