Комплектації та технології

Комплектації та технології

Рух вперед разом з Audi

Наш світ постійно змінюється. Кожен день технологічний процес набирає обертів, і це дає все більше можливостей, в першу чергу – при виборі автомобіля. Ми прагнемо внести істотний внесок в цей процес. Наша мета – створення технологій, що полегшують і збагачують Ваше життя. Технологій, які б перевершували Ваші вимоги до автомобіля.
Тепер у Вас є шанс індивідуалізувати свій Audi в автосалоні «Ауді Центр Київ Юг». Ознайомтеся з усіма можливостями, з якими Ваш автомобіль обов'язково стане унікальним.

ТехнологіїНайсучасніші технології для Вашого авто. Розмовляйте по телефону, користуйтеся навігатором і заходите в Інтернет прямо на ходу, завдяки унікальним розробкам від Audi. Технології, що дозволяють зробити поїздки ще більш комфортними, практичними і безпечними. Детальніше

Комплектації Комфорт, спортивність, функціональність, дизайн – у нас Ви зможете здійснити будь-які свої бажання. Різні варіанти комплектації відрізняються своєю високою якістю і дозволяють створити Ваш індивідуальний автомобіль.
Завжди тільки актуальна інформація про технології, додаткове обладнання, пакети асистуючих систем, які зроблять Ваш автомобіль Audi максимально індивідуальним, полегшать догляд за ним, прикрасять, зроблять особливим і практичним. Детальніше

Audi exclusive

Програма індивідуалізації Audi exclusive об'єднує добірні елементи декору, високоякісну шкіру і широку кольорову гаму, щоб створити автомобіль, відповідаючи Вашим особистим уподобанням. Варіанти комбінацій практично безмежні!

Електронні асистуючі системи Audi

Комплекс електронних асистуючих систем допоможе Вам в будь-якій поїздці і подбає про комфортний шлях. Повноцінна підтримка водія, щоб зробити кожну подорож незабутнім.

Ефективні двигуни

Максимум задоволення від кожної поїздки. Відчуйте динаміку водіння з інноваційними TDI і TFSI двигунами. Ще більше вражаючою потужності.

Пакети внутрішнього і зовнішнього оздоблення

Продемонструвати свою індивідуальність тепер ще простіше. Завдяки різним пакетам оздоблення Ви зможете змінити свій автомобіль і зробити таким, яким бачите його саме Ви. Не будьте як усі – створюйте свій індивідуальний автомобіль Audi!

Інформаційно-розважальні технології

Навігаційні системи, радіоприймачі і інтерфейси для підключення телефонів – асортимент інформаційно-комунікаційних рішень від Audi задовольнить будь-які потреби – як водія, так і пасажирів автомобілів Audi.

Выберите себе язык

Русский Украинский