Концепт-кар Audi Aicon - майбутнє автомобілів в інтерпретації Audi

Концепт-кар Audi Aicon - майбутнє автомобілів в інтерпретації Audi

Новітній концерт-кар Audi Aicon робить ще більший крок у напрямку автономності автомобілів: це перший проект з Інгольштадта, в якому відсутні кермо і педалі. І виглядає безпілотник Aicon вкрай розкішно.

Кілька місяців тому в Барселоні Audi представила новий Audi A8 з автопілотом 3 покоління, до відмови напханий цікавими дизайнерськими та інженерними ідеями. Функціональні системи автопілота вразили весь світ і тепер дуже багато хто чекає виходу флагманського седана на ринок.

Audi Aicon вид збоку

800 км комфортної та безпечної подорожі без підзарядки Audi Aicon

Audi Aicon був представлений в рамках тільки відгримівшого Міжнародного автосалону у Франкфурті. Розкішна пятідверка розрахована на 4 місця і є прототипом футуристичного безпілотного автомобіля з вищим, 5 рівнем автономії. Навички водіння в такій машині не знадобляться і тому кермо і педалі не передбачені. Натомість них Aicon оснащений твердотільною батареєю, яка здатна забезпечити пробіг близько 800 км на одній тільки зарядці. Один з кращих показників на сьогоднішній день серед моделей, які прийнято називати концептами і прототипами. Ну а серійні моделі і зовсім не беруться до уваги, про них і говорити не доводиться.

Audi Aicon салон

Безмежний комфорт в розкішній атмосфері салону Audi Aicon

Усередині салону Audi Aicon більше нагадує супер затишну вітальню, ніж засіб пересування: неможливо не захоплюватися зручними кріслами, великою кількістю світла і широким простором для пасажирів. І вся ця краса - довжиною 5,5 метрів. До речі, в автомобілі використані розробки, які є частиною загального бренду Audi AI - відділу, що займається технологіями автономності.

Особливості салону Audi Aicon

Одна з найпомітніших особливостей інтер'єру безпілотника Aicon - величезний екран, який займає простір від передньої панелі до задніх стійок. Інша цікава особливість - передні пасажири розташовуються несиметрично, і їхні крісла можуть рухатися в поздовжньому напрямку на 500 мм. Цікаво, що сидіння при цьому будуть зміщуватися разом з платформою під ногами, яка має килимове покриття і регулювання по висоті. Також варто сказати про великі і широкі стекла в салоні: вони створюють сильне візуальне відчуття простору. Помітно невелика вигнути стекол назовні куточком. На рівні очей салон відчувається найбільш широко і сильно.

Audi Aicon вид спереду

Втілення приголомшливою турботи про безпеку Audi Aicon

В інтерпретації Audi мобільність в світі майбутнього - це будуть абсолютно комфортні подорожі від дверей до дверей в такому салоні, який за своєю розкішною убраний не поступається салону літака першого класу. Розробники вважають, що поява у великій кількості автономних автомобілів і їх взаємодію з інфраструктурою і один одним забезпечить різке зниження аварій і ДТП. Автомобілі практично не будуть розганяти і сильно гальмувати, ну а швидкість при цьому буде досить високою (близько 130 км / ч). І з такими міркуваннями не дивно, що в концепт-каре Audi Aicon навіть немає ременів безпеки.

Пасажири зможуть легко встановлювати контакт з Audi Aicon за допомогою голосу, жестів і руху очей.

Audi Aicon диски

Дизайн Audi Aicon

Слідуючи загальному прогнозом, що в майбутньому дизайн в автомобілях буде відігравати важливу роль, Audi зробив екстер'єр моделі воістину розкішним. Концепт Aicon вражає шикарними 26-дюймовими дисками, литий гратами радіатора, широкими колісними арками, а також відмінною головною оптикою з відображенням всіляких світлових ефектів. А в районі передніх фар заховані камери, які вміють спостерігати ситуацію не тільки попереду, але і з боків, і розпізнають пішоходів навколо авто.

Двигуни концепт-кара Audi Aicon

Технології автономності йдуть рука об руку з активною електрифікацією моделей в Audi. З цієї причини Aicon оснащений чотирма електродвигунами із загальною потужністю 349 л / с. Батареї в цій машині мають більшу місткість, ніж звичні літій-іонні. Взагалі ж, з того, до чого ми звикли в звичайних машинах, в Aicon присутній хіба що деякі елементи шасі.