Корпоративні програми

Корпоративні програми від «Ауді Центр Київ Юг»

Audi постійно і активно співпрацює з корпоративними клієнтами по всій Україні. Це і міжнародні компанії, і державні структури, і дипломатичні місії, і міжнародні організації.

«Ауді Центр Київ Юг» пропонує клієнтам спеціальні умови:

  • Індивідуальні пропозиції покупки автомобіля
  • Лізингові програми від нашого партнера «Porsche Finance Group Ukraine»
  • Система Trade-in, завдяки якій Ви можете вирішити проблему реалізації автомобілів Вашого автопарку
  • Гарантія виробника
  • Технічне обслуговування Ваших корпоративних автомобілів на вищому рівні сервісу
  • Audi Assistance – програма цілодобової підтримки клієнтів
  • продаж автомобілів Audi співробітникам Вашої компанії, з урахуванням попередньо узгоджених умов спеціально підібраних для корпоративних клієнтів

Ми надаємо гарантію на всі автомобілі 4 роки або 120 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше. Перші 2 роки гарантія діє без обмеження у пробігу, розширена – на 3 і 4 роки – працює виключно на території України.

Додатково для клієнтів корпоративного сервісу Audi будуть корисні всі послуги Клієнтського розділу «Ауді Центр Київ Юг»:

Кредит

Оберайте ціль. Ми підтримаємо Вас в її реалізації.Ми допоможемо Вам в усіх питаннях, що стосуються кредитування автомобіля Audi.Наше завдання – найкоротший шлях до вашої мети.Зручний і вигідний.

Гарантія

Сама остання інформація про всі оновлення гарантії виробника Audi і гарантійному обслуговуванні сервісного центру «Ауді Центр Київ Юг».

Сервіс

Вся інформація про Станцію технічного обслуговування «Ауді Цент Київ Юг», а також запис на техобслуговування Вашого Audi в Києві.

Оригінальні запасні частини

Інформація про переваги оригінальної якості, про наявність і можливість замовлення запасних частин, спеціально розроблених для Вашого авто по чітким стандартам заводу виробника Audi.

Співпраця та контакти з корпоративними клієнтами Audi

«Ауді Центр Київ Юг» – офіційний дилер Audi в Україні і ми зацікавлені у співпраці з корпоративними клієнтами. Ми завжди готові взяти участь в тендері на придбання автомобілів, який проводить Ваша компанія.
За додатковою інформацією Ви можете звертатися до відділу продажів «Ауді Центр Київ Юг».

Фінансові послуги«Ауді Центр Київ Юг»Ми зорієнтуємо Вас у всіх питаннях, що стосуються кредитування, страхування та інших фінансових послуг.Дізнатися більше

Выберите себе язык

Русский Украинский