Місяцехід Audi lunar quattro дебютує у фільмі Рідлі Скотта

Місяцехід Audi lunar quattro дебютує у фільмі Рідлі Скотта

Місяцехід Audi lunar quattro з'явиться у фільмі «Чужий: Заповіт» кіностудії Twentieth Century Fox

Місяцехід Audi lunar quattro візьме участь в реальній місії на Місяць

В травні 2017 року відбудеться світова прем'єра науково-фантастичного блокбастера Рідлі Скотта – «Чужий: Заповіт», в якому дебютує місяцехід — Audi lunar quattro. Експерти Audi розробили місяцехід у співпраці з німецьким стартапом «Part-Time Scientists». Найближчим часом Audi lunar quattro візьме участь в реальній місії в космосі.

місяцехід Audi lunar

Режисер Рідлі Скотт зняв місяцехід Audi lunar quattro в стрічці Чужий: Заповіт

Екіпаж корабля колонізаторів «Заповіт», що прямує до планети на іншому краю галактики, відкриває незвіданий світ, який люди спочатку приймають за рай. Насправді ж нова планета виявляється темним, повним небезпек місцем. Виявивши загрозу, яку важко собі уявити навіть у найстрашніших сюжетах, колонізатори за всяку ціну намагаються вибратися з пекла. Дебютував у фільмі місяцехід – Audi lunar quattro став невід'ємною частиною команди «Заповіту», допомагаючи Фаріс (у виконанні Емі Саймец (Amy Seimetz)) орієнтуватися на місцевості і вивчати складний, незнайомий ландшафт нової планети.

Участь місяцеходу – Audi lunar quattro в кінопроекті відбулося в рамках програми співпраці між компаніями Twentieth Century Fox і Audi

«Для нас" Чужий "— кращий спосіб привернути увагу до місяцехід, розробленим Audi, і продемонструвати інтелектуальні технології марки з чотирма кільцями в ефектною фантастичною обстановці» , - пояснює Джованні Перозіно (Giovanni Perosino), глава підрозділу маркетингових комунікацій Audi.

«Партнерство кіностудії Fox і Audi в рамках фільму «Чужий: Заповіт» – прекрасна можливість представити широкій публіці інноваційні розробки Audi — заявив Закарі Еллер (Zachary Eller), старший віце-президент з маркетингу та партнерським відносинам компанії Twentieth Century Fox. «Ми із задоволенням підтримуємо давні партнерські відносини з Audi, завдяки яким наші кінематографісти можуть впроваджувати в свої футуристичні світи реальні передові технології ».

В рамках партнерства кіностудія Twentieth Century Fox, рекламне агентство 3AM і компанія Audi створили невелику відеозамальовку, дія якої розгортається на тлі однієї з найбільших декорацій до фільму

В ілюстрації показано, як місяцехід Audi lunar quattro патрулює сектор тераформування, виявляє невідому форму життя і вирушає досліджувати щось, що ховається в темряві

місяцехід Audi lunar фото

Тим часом місяцехід Audi lunar quattro готується до цієї місії на Місяць. Виробник преміальних автомобілів з Інгольштадта з 2015 року ведуть розробку місяцеходу у співпраці з командою, очолюваною Робертом Беме (Robert Böhme), засновником і президентом Part-Time Scientists. Експерти Audi надали підтримку розташованому в Берліні стартапу. Зокрема, автовиробник поділився своїми напрацюваннями в області повного приводу (технологія quattro) і полегшених конструкцій, а також досвідом в розробці автомобілів з електричним і гібридним приводом plug-in (технологія e-tron) і оптимізації проектування.

Audi lunar

Для свого дослідницького апарату розробники вибрали самі передові матеріали, завдяки чому їм вдалося довести його вагу до мінімальних 30 кілограмів. Місяцехід Audi lunar quattro на 85% складається з алюмінію, якому в штаб-квартирі Audi в Інгольштадті надали необхідну форму за допомогою 3D-принтеру. Обертаєма сонячна панель забезпечує місяцехіду постійне джерело енергії. Крім того, апарат оснащений технологією інтелектуального повного приводу quattro і ефективним двигуном e-tron. «Місія на Місяць» — яку має намір здійснити автовиробник, стає все більш реалістичною: вже зовсім скоро ми зможемо побачити, як інноваційний апарат Audi lunar quattro візьме курс на супутник Землі.

місяцехід Audi lunar quattro