Надзвичайно вигідні ціни


Надзвичайно вигідні ціни на нові Audi!


Встигніть придбати Audi за привабливою ціною.


Нові моделі Audi стали доступнішими завдяки спеціальним ціновим пропозиціям. Дозвольте собі зробити крок вперед до омріяної моделі!

Кількість автомобілів обмежена. Спеціальна пропозиція діє лише на автомобілі у наявності.Перейти до складу автомобілівТелефонуйте до відділу продажу прямо зараз:

044 536 92 92

Дніпровська набережна, 16 ВВказані ціни на автомобілі є орієнтовними. Для з’ясування точної ціни та комплектації автомобіля звертайтесь, будь ласка, до офіційних дилерів в Україні. Точні ціни вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля. Розрахунок здійснюється у національній валюті України. Звертаємо увагу, що у виняткових випадках можливі зміни даних автомобіля (конструкції, комплектації, технічних даних), а також програмні помилки. Автомобілі у даному можуть бути обладнані додатковими опціями. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобов’язує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Наведені дані не стосуються окремого автомобіля, не є публічною офертою, а слугують для порівняння між окремими типами автомобілів. В залежності від встановленого додаткового обладнання (кондиціонер, релінги, колеса та ін.) витрата пального та викиди СО2 можуть відрізнятися. Спеціальная пропозиція діє до 29.12.2017 року.Выберите себе язык

Русский Украинский