Новий Audi A8: розміри та простір

08.08.2017

Простір автомобіля відіграє величезну роль у досягненні високого рівня комфорту та зручності, необхідного водію та його пасажирам. Новий Audi A8 у цьому відношенні, як і в багатьох інших аспектах, буде ідеальним автомобілем. Флагманський седан буде більшим, вищим і просторішим, ніж його попередники, що позитивно вплине на загальне задоволення від водіння та перебування всередині A8.

5 172 мм в довжину, 1945 мм у ширину і 1 473 мм у висоту – це розмір нового А8. Він на 37 мм більший і на 13 мм вищий, ніж його попередник, але ширина нижча. Колісна база 2998 міліметрів. У версії з довгою колісною базою цей розмір і загальна довжина збільшено на 130 міліметрів, а висота – на 15 міліметрів. Седан спеціально збільшено, і, без сумніву, водій та пасажири лише перемагають від збільшення розміру. Інтер’єр нового Audi A8 – найбільш просторий серед автомобілів свого класу. На обох варіантах корпусу він виріс на 32 мм в довжину. На A8 L є ще більше місця для відпочинку, підставки для плечт та ніг. Двосекційний панорамний люк дає інтер’єру більш відкритий вид. Об’єм багажника – 505 літрів.Нове бачення комфорту у розкішному салоні A8Концепцію свободи у новому флагмані від Audi зіграли з упередженням до розкоші. Свобода і комфорт втілюються у кожній деталі композиції – вони видні у формах, лініях дизайну інтер’єру, а також у високоякісних натуральних материалах інтер’єру. Враження про розкіш доповнюється чудовим звучанням акустичної системи та витонченими ароматами системи повітряного запаху.

Кожне місце всередині Audi A8 продумано до найменших дрібниць: у кожного з них є багата система керування, налаштування та зміни функцій, завдяки яким комфорт піднімається до максимального. Існує можливість опалення та вентиляції. Розширена і функція масажу: у кожному кріслі влаштована унікальна поверхня масажу. М’які підголівники та підлокітники, що мають зручну систему регулювання, становлять турботу, яка являє собою стандарт нового Audi A8.Рішення першого класу у новому А8 – це місце для відпочинку на правому задньому сидінні. Водій може в будь-який час повернутися назад, відкинути підставку для ніг у задній частині переднього сидіння та використовувати функцію масажу ніг. Те саме є і для будь-якого пасажира – вам просто потрібно змінити місця в цій частині салону.

Керування з заднього сидінняНайвищий рівень комфорту, гідний автомобілів найближчих десятиліть, доступний далеко не тільки на водійському сидінні. Багато налаштувань доступні на задніх пассажирскіх сидіннях. У задній частині салону є пристрій, схожий на смартфон, який дозволяє пасажирам контролювати настройки клімату та освітлення з сенсорного екрана, використовуючи мультимедійні функції. Цей пристрій також є зручним пультом дистанційного керування для планшета Audi, якщо він встановлений на задній панелі переднього сидіння. Зв’язок з навігацією MMI plus здійснюється через Wi-Fi в новій смузі 5 ГГц.Нові рішення для телефонного зв’язку всередині A8Частина загального комфорту всередині Audi A8 – це наявність сучасної телефонної системи. Якщо вам потрібно буде впоратися з телефонними дзвінками під час їзди, новий флагман Audi здивує вас своєю винахідливістю. Седан дозволяє підключати і використовувати два мобільні телефони по черзі. MMI navigation plus може зберігати більше 4000 контактів. Є окремий телефонний блок Audi. Він з’єднує смартфон пасажира через бездротову мережу з автомобільною антеною для найкращої якості зв’язку. Він також заряжає його індуктивно за допомогою стандарту Qi.Чисте і свіже повітря цілодобово: непомітна робота системи ароматизаціїАвтомобіль не повинен пахнути оббивкою сидінь або бензином. Новий Audi A8 повністю позбавляє можливості появи неприємних запахів. Навпаки, добре продумана система ароматування пасажирського салону гарантує, що запах у автомобілі завжди залишається максимально приємним. Однак, при цьому він не буде нав’язливим – лише легкий, приємний і органічний аромат.

Поширити


Выберите себе язык

Русский Украинский