Нова ера спортивних гонок: Audi показала перший електрокар для чемпіонату Formula E Audi e-tron FE04

Нова ера спортивних гонок: Audi показала перший електрокар для чемпіонату Formula E Audi e-tron FE04

Audi показала свій перший повністю електричний гоночний автомобіль для виступів на чемпіонаті Formula E.

Унікальний спорткар вийшов під назвою e-tron FE04. Перший електрокар для чемпіонату Formula E був розроблений Audi ще 2017 році і навіть встиг взяти участь в четвертому сезоні Formula E, що пройшов в Гонконзі в грудні 2017 року. Поява першого гоночного електрокара в офіційних змаганнях стало початком нової ери для преміального німецького бренду. І важливий не тільки успіх в гонках і ефективність e-tron FE04 конкретно в даному чемпіонаті, а й подальший розвиток в сфері електричної мобільності.

Болід Formula E Audi e-tron FE04 Презентація боліда для Formula E Audi e-tron FE04

Абсолютно новий підхід до генерації потужності Audi

Болід e-tron FE04 має повністю новий силовий блок, до розробки якого доклали руку Schaeffler. Керівник Audi Motorsport Дітер Гасс зазначає: «Разом з нашим технологічним партнером Schaeffler ми розробили абсолютно новий силовий агрегат. Ви можете відразу помітити це, подивившись на новий карбоновий корпус. Машина звучить по-новому, тому що ми створюємо і розвиваємо нові можливості в області технологій ». Нагадаємо, в минулому у гоночного боліда Audi для Формули Е було три передачі. У електрокара одноступенева трансмісія, і це може значно вплинути на ефективність всієї мотор-генераторної установки. Цікаво, що про динаміку розжени до 100 км / год і інших динамічних характеристиках e-tron FE04 в рамках офіційної прем’єри не було згадано.

Электропривод дает массу преимуществ на дороге: в скромном городском круизе и длительном междугороднем путешествии. Чтобы продемонстрировать достоинства e-tron мы отправляемся в путешествие по Стране Басков, крупному историческому району на севере Испании. Потрясающее сочетание традиций и современности.

Нагадаємо, в минулому у гоночного боліда Audi для Формули Е було три передачі. У електрокара одноступенева трансмісія, і це може значно вплинути на ефективність всієї мотор-генераторної установки. Цікаво, що про динаміку розжени до 100 км / год і інших динамічних характеристиках e-tron FE04 в рамках офіційної прем’єри не було згадано.

Команда Audi на Formula E. Audi E e-tron FE04

Новий прогресивний дизайн Audi для Formula E

Унікальний Audi e-tron FE04 володіє вражаючим дизайном. Колектив Audi в Formula E також продемонстрував свою нову ліврею з поєднанням білого, зеленого і чорного кольорів. Навіть на перший погляд автомобіль явно відрізняється від того, в якому Лукас ді Грассі виграв титул чемпіона в минулому сезоні. Кольори – це не єдине, що є абсолютно новим на зовнішності автомобіля. Вперше в своїй кар’єрі бразилець вступає в новий сезон з номером машини «1».

У команді Audi для Formula E сезону 2017-2018 – 33-річний Лукас ді Грассі, діючий чемпіон Формули-Е та 24-річний Даніель Абт. Ді Грассі і Абт – успішний дует, в їхньому послужному списку три спільних роки в Formula E: шість перемог і чотири поул-позиції в 33 гонках.

Пілоти на Formula E. Audi E e-tron FE04