Нова лінійка надпотужних двигунів для Audi Q7

Нова лінійка надпотужних двигунів для Audi Q7

Компанія Audi обновила свій преміальний універсал новими двигунами з приводом quattro, і тим самим встановивши абсолютно нові стандарти у всій автомобільній індустрії. Ці моделі показують поліпшені користувальницькі характеристики для підвищеної потужності і економічного споживання палива.

Автомобільний ряд відрізняють потужні бензинові 2.0 TFSI і 3.0 TFSI двигуни, а також турбодизель 3.0 TDI. Вся потужність передається на колеса завдяки системі повного приводу quattro. Фірмовий повний привід quattro – надає новому Audi Q7 поліпшує зчеплення, підвищену безпеку і дарує неймовірне задоволення від водіння. Крутний момент весь час перерозподіляється між осями виходячи з дорожніх умов і налаштувань автомобіля в системі Audi Drive Select.

Нова лінійка надпотужних двигунів для Audi Q7 фото

Новий 3.0-літровий дизельний двигун 3.0 TDI має вихідну потужність 200 кВт (272 к.с.) і здатний розігнати 5-місний автомобіль Audi Q7 від 0 до 100 км / год всього за 6,3 секунди, 7-місний - за 6, 5 секунди. Технічні поліпшення дозволили скоротити витрату палива при проходженні дистанції в 100 кілометрів до 5,7 літра.

Технічні генії дослідного центру Audi змогли також оновити бензинову модель 3.0 TFSI. В результаті вони створили нову версію двигуна з потужністю 245 кВт (333 к.с.), розганяє 5-місний автомобіль до 100 км / год за 6,1 секунди, а 7-місцевий Audi Q7 – за 6,3 секунди. Основною перевагою нового 2.0 TFSI є знижене споживання палива, без втрати своєї істотної потужності – 252 к.с.