Нові Audi A4 і Audi A4 Avant бестселери в своїй піковій формі

Нові Audi A4 і Audi A4 Avant бестселери в своїй піковій формі

Німецький преміальний бренд випускає чергове оновлення: цього разу ми маємо справу з новим поколінням седана Audi A4 і універсала Audi A4 Avant. У процесі рестайлінгу автомобілі значно змінилися зовні, і зокрема, отримали пакет S Line.

Екстерєр Audi A4 і Audi A4 Avant особливий дизайн сімейства A4

Основні зміни в Audi A4 і Audi A4 Avant торкнулися, безумовно, візуальних характеристик автомобілів, їх дизайну. Для новинок передбачений унікальний пакет обладнання S line competition, що перетворює повсякденний особистий транспорт в ультрадінамічного супутника в будь-яких пересуваннях. Audi A4 і Audi A4 Avant 2018 відтепер легко впізнати серед інших - в першу чергу, за новими бамперами, які в поєднанні з новим дизайном дисків підкреслюють спортивний характер моделей.

Новий автомобіль Audi A4 Avant Екстерєр

Автомобілі сімейства A4 нового покоління відрізняються більш виразним дизайном передньої частини і доступні в комплектаціях design і sport. Значні п'ятикутні контури повітрязабірників прикрашені планками з обробкою aluminium. У пакет зовнішнього оздоблення S line також входять оновлені спортивні бампери. Вони привертають особливу увагу завдяки новій яскраво вираженою клиновидної формі. U-образні вставки відокремлюють зовнішню частину бампера від внутрішньої, заповненої гратами зі структурою у вигляді сот. У воздухозаборниках передбачені спеціальні отвори, через які в колісні ніші проникає частина повітряного потоку і виходить наскрізь.

Новий автомобіль Audi A4 Avant задні фари

Фірмова решітка радіатора Singleframe також є відмінною рисою оновлених моделей. Пакет зовнішнього оздоблення S line включає в себе радіаторну решітку з ефектом 3D. Нижня частина переднього бампера закінчується виступаючої гострої накладкою. Задній бампер в новому дизайні також пропонується в якості стандартного оснащення. На зміну двом круглим патрубкам вихлопних труб прийшли широкі патрубки трапецієподібної форми. Дифузор між ними став вже. Диски діаметром від 17 до 19 дюймів також отримали новий дизайн.

Новий автомобіль Audi A4 решітка радіатора

Опціональний пакет S line competition

Для модельної лінійки Audi A4 вперше пропонується пакет додаткового обладнання S line competition. Він включає в себе цілий ряд нових елементів, серед яких - аеродинамічна накладка в нижній частині переднього бампера і накладка сріблястого кольору для захисту від каменів, задній спойлер RS для моделі Audi A4 Avant і новий колір забарвлення кузова - синій Turbo Blue. Нижня частина задніх дверей прикрашена емблемою у вигляді чотирьох кілець, яка в залежності від кольору кузова може бути сріблястою або чорною. У пакет оснащення S line competition також входять 19-дюймові диски Audi Sport, гальмівні супорти червоного кольору, спортивна підвіска і світлодіодні фари.

Новий автомобіль Audi A4 вид ззаду

Пакет S line competition створений на базі пакету внутрішньої обробки S line black, який доповнений карбоновими вставками RS, трьохспицевим багатофункціональним рульовим колесом і сидіннями з оббивкою з чорної комбінованої шкіри. Опціонально клієнтам доступні для замовлення спортивні сидіння S sport червоного або інших кольорів.

Новий автомобіль Audi A4 и Audi A4 Avant вигляд ззаду

У Німеччині попередній продаж Audi A4 Sedan і A4 Avant 2019 почнеться в третьому кварталі 2018 року. Щодо продажів автомобілів в Україні точної інформації поки немає. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.