Нові Audi A5 і S5 Cabriolet - відчуйте задоволення від водіння

Нові Audi A5 і S5 Cabriolet - відчуйте задоволення від водіння

Кабріолет від AUDI: особливості екстер'єрного оформлення

Модель Audi A5 Cabriolet стала тим завершальним акордом в лінійці А5, що просто зачаровує справжніх автолюбителів сьогодення, які добре розуміються на дійсно якісних і вишуканих речах. Технічні характеристики чотиримісного кабріолета просто вражають і забезпечують максимально комфортне водіння. Повністю автоматизований кузов авто дозволяє опускати та підіймати дах на швидкості, що не перевищує 50 км/год.

Кабріолет від AUDI: особливості екстер'єрного оформлення фото

Audi A5 і S5 Cabriolet має видатні аероакустичні характеристики, завдяки чому не виникає проблем із звукоізоляцією. На невеликій швидкості повне підняття верхньої частини відбувається лише за 15 секунд, а опускається – за 18 секунд, для управління функцією передбачений спеціальний перемикач на дверцятах водія або пульт ДК.

Родзинкою дизайну всіх авто сімейства А5 являються плавні лінії, що надають кабріолету штрихи витонченої розкоші. Хитрий хід розробників дизайнерської концепції моделі – горизонтальні лінії, що створюють певний візуальний ефект: автомобіль здається вужчим та елегантнішим. Хоч насправді місткість салону збільшилась.

Кузов Audi A5 і S5 Cabriolet – поєднання жорсткості та легкості фото

Кузов Audi A5 і S5 Cabriolet – поєднання жорсткості та легкості

Розробники Audi A5 і S5 Cabriolet добре попрацювали над вдосконаленням кузова моделі з відкидним верхом. На 40% була збільшена жорсткість на кручення, а от вага автомобіля зменшилась на 40 кілограм завдяки полегшеній конструкції та грамотному вибору матеріалів. Якщо порівнювати з відомими моделями-попередниками, технічні характеристики виходять за рамки традиційних. Зміни направлені забезпечити більш впевнене та плавне водіння кабріолетом. В кузов інтегровані армовані балки та стійки, бічні подушки безпеки.

Кузов Audi A5 і S5 Cabriolet – поєднання жорсткості та легкості фото

Двигуни і трансмісії для моделей Audi A5 і S5 Cabriolet

Початково інженери передбачили можливість оснащення автомобілів Audi A5 Cabriolet одним із трьох видів двигунів:

  • 3.0 TDI (дизель) – потужність 160кВт (218 к.с.);
  • 2.0 TDI (дизель) – потужність 140 кВт (190 к.с.);
  • 2.0 TFSI (бензин) – потужність 185кВт (252 к.с.).


Аналіз ринку та вивчення поведінки покупців спонукало розробників розширити модельну лінійку двигунів ще на дві одиниці:

  • 3.0 TDI (дизель) – потужність 210 кВт (286 к.с.);
  • 2.0 TFSI (бензин) – потужність 140кВт (190 к.с.).


Прикметно, що нові моделі двигунів дозволяють економити більше 20% палива, при цьому працюють ефективніше (приблизно на 17%).

Для двигунів розроблено декілька технологій приводної передачі:

  • 6-ступінчата механічна передача;
  • 7-ступінчата з подвійним зчепленням (s-tronic);
  • 8-ступінчата (tiptronic).


Унікальна і широковідома технологія повного приводу quattro, що забезпечує ідеальне зчеплення з дорогою, може застосовуватися опціонально.

Сьогодні вже є резон говорити про кабріолет Audi A5 з потужним бензиновим двигуном 3.0 TFSI, який раніше не застосовувався для легкових автомобілів. 6-циліндровий двигун (п.260кВт - 354 к.с.) з наддувом в тандемі з повнопривідною системою quattro дозволяють розвивати швидкість до 250 км/год., при тому від старту до 100км/год автомобіль можна розігнати лише 5,1 секунди.

Салон Audi A5 і S5 Cabriolet – симбіоз простору та функціональності фото

Салон Audi A5 і S5 Cabriolet – симбіоз простору та функціональності

Хоч візуально Audi A5 і S5 Cabriolet здаються більш тендітнішим за своїх попередників завдяки спеціальним дизайнерським прийомам, габарити їх корпусів збільшені. Вражає місткість салону, здається що в автомобілі значно побільшало вільного простору. Яким чином досягли такого ефекту, адже колісна база розширилась лише на 0,14 см? Розробники передбачили для моделі Audi A5 компактні та зручні сидіння, використання яких в значній мірі і посприяло оптимізації внутрішнього простору. На рівні плечей водія та пасажира, що сидить спереду, салон розширився на 0,26 см. Є приємна новина і для пасажирів, що будуть сидіти на задніх сидіннях: там також збільшився вільний простір для ніг. Більше того, поперечна архітектура панелі приладів та потоки повітря, що линуть безкінечно під час руху створюють таку реалістичну ілюзію простору.

Дизайнерське оздоблення салону захоплює не менше. Кожен штрих говорить про те, що це автомобіль преміум-класу: приємна колористична палітра, лише якісні матеріали, ідеально продумана система внутрішнього освітлення з передбаченою можливістю експериментувати з відтінками.

Smart-технології: задоволення від володіння розумним Audi A5 і S5 Cabriolet фото

Smart-технології: задоволення від володіння розумним Audi A5 і S5 Cabriolet

Багаточисленні інтелектуальні системи допомагають водієві отримувати максимум задоволення від водіння. Деякі з них ідуть в базовій комплектації, наприклад, діє близько трьох десятків електронних програм функціонально направлених на допомогу керманичу: аналіз GPS-інформації, контроль за витратами палива, підтримка під час руху в заторі, різнохарактерні системи попередження тощо.

Audi A5 і S5 Cabriolet

Знатною «фішкою» моделі являється інноваційна система голосового керування, за допомогою якої водій може користуватися різними інтелектуальними функціями, не відволікаючись від дороги. Мікрофони вмонтовані просто в ремені безпеки передніх сидінь, система чудово розпізнає озвучені команди. Також для управління може використовуватися кольоровий дисплей. Цінителі найсучасніших інтелектуальних новинок мають змогу додатково замовити віртуальну панель чи індикатор, дія якого спрямована на чітке проектування даних систем на лобове скло, щоб водій міг аналізувати інформацію не припиняючи рух і не ризикуючи потрапити в ДТП.

Новый автомобиль Audi S5 Cabriolet

В Audi A5 і S5 Cabriolet також інтегрований інформаційно-розважальний медіацентр, модуль доступу до інтернет-сервісів Audi connect та точка доступу Wi-Fi.

Новый Audi S5 Cabriolet