Нові Audi A5 та S5 Coupe

Нові Audi A5 та S5 Coupe

Поєднання спортивної потужності та елегантної розкоші: зустрічайте Audi A5 і S5 Coupe

З моменту коли на міжнародному ринку середньорозмірних купе дебютував вишуканий і неймовірно ефектний Audi A5 минуло уже10 років. Про «дитя» інженерів автозаводу із німецького містечка Інгольштадт заговорили у всьому світі – спортивний автомобіль мав потужні технічні характеристики та привабливе дизайнерське втілення. І ось в сімействі А5 знову поповнення – втілення досконалості Audi A5 і S5 Coupé. Новинки повністю відповідають сучасному уявленню про комфорт, швидкість і інноваційні технології.

Моделі нового покоління оснастили більш потужними та економічними двигунами, розробили для них нову ходову частину та підвіску з амортизаторами, інтегрували багатофункціональні інтелектуальні системи.

А тепер детальніше про новаторські підходи лідерів автомобілебудівної галузі – компанії Audi AG на прикладі лінійки А5.

Вдосконалення досконалості – зміни в дизайні в модельному ряді автомобілів Audi A5

Дизайн Audi A5 називають бездоганним і ідея його поліпшення може визвати скептичну посмішку. Але розробникам таки вдалося «відшліфувати» концепцію, освіжити і придати більш сучасні штрихи новеньким автомобілям Audi A5 і S5 Coupé. Моделі як і раніше зачаровують хвилеподібними лініями, обтічними формами та виваженими пропорціями. Більшої виразності та масивності інженери придали решітці радіатора. Удосконалили систему освітлення: в оновленій модифікації використовується світлодіодні лампи з рухливими покажчиками поворотів, можна застосовуватися фари Matrix LED.

Новый автомобиль Audi e–tron GT кокпит

Кузов Audi A5 і S5 Coupé відрізняється відмінними аеродинамічними якостями і має найнижчу вагу в своєму сегменті. Завдяки використанню в процесі виробництва сучасних легких, але надійних матеріалів інженерам вдалося знизити вагу транспортного засобу на 60 кілограм. Салон автомобіля став більш просторим, ефект досягнуто завдяки збільшенню колісної бази. Візуально розширили салон суцільна полоса повітреводу та сучасна горизонтальна панель приладів.

Потужність та динамічність – важливі характеристики спортивного авто

Розробники поставили ставку на модернізацію силових потужностей та ходової частини Audi A5. Для нових моделей випускатимуть бензинові та дизельні двигуни різної потужності: від 140 кВт до 210 кВт., а якщо вимірювати даний показник кінськими силами: від 190 к.с. до 286 к.с. Варто зазначити, що в порівнянні зі своїми попередниками двигуни економніші в плані споживання ПММ на 22%, а от продуктивність їх виросла на 17%.

Для кожного з видів двигунів розроблена своя трансмісія. При застосуванні двигуна TDI потужністю 210 кВт та для моделі S5 в стандартну комплектацію входить повнопривідна система quattro та автоматична технологія 8-ступінчатої привідної передачі Tiptronic. При менш потужних двигунах використовується 6-ступінчата механічна коробка передач чи 7-ступінчата автоматична S-tronic.

Щодо ходової частини – вона на модернізувалася, а була повністю замінена на нову, яка може забезпечити виключну маневреність та динамічність автомобіля. Додатково пропонується придбати підвіску з регульованими амортизаторами, при використанні системи Audi Drive Select реалізується можливість підлаштування під стиль водіння, особливості руху та дороги.

Новый автомобиль Audi e–tron GT интерьер

Інтелектуальні системи Audi A5 – погляд в майбутнє

В Audi A5 і S5 Coupé інтегровано чимало інтелектуальних систем управління, дія яких направлена на забезпечення комфорту та спокою водія – безцінні електронні помічники допоможуть керувати автомобілем, сприяють уникненню багатьох неприємностей на дорозі. Активовані системи розпізнавання рухомого об'єкта, руху в заторах, утримання авто в межах смуги, підтримання дистанції, розпізнавання дорожніх знаків та багато інших. Деякі з них оновлені, а певна частина вперше застосовується на автомобілях сімейства А5.

Особливої уваги заслуговує зручний гаджет віртуальний кокпіт – цифрова панель приборів, яка успішно замінює традиційні стрілочки і може відображати будь які елементи, які доступні з інформаційної мультимедійної панелі: зображення камери заднього виду, навігацію, інформацію про технічний стан автомобіля чи про необхідність заправки. Віртуальний кокпіт не входить в стандартну комплектацію, його можна замовити окремо.