Новий Audi S8: флагманський спортивний седан

Новий Audi S8: флагманський спортивний седан

У сімействі флагманської моделі Audi A8 спортивне оновлення: офіційно представлений спортивний седан S8 з потужним бензиновим турбомотором. Потужність двигуна досягає 570 л.с. при 800 Нм крутного моменту, а технологія м'якого гібрида MHEV забезпечує кращий синтез ефективності та комфорту з вражаючою продуктивністю.

Новий Audi S8: продовження спортивних традицій

У кожному з трьох попередніх поколінь преміального седана Audi A8 була спортивна модифікація S8. Не стало винятком і нове покоління - новий Audi S8 офіційно представлений і в найближчому майбутньому почне надходити до німецьких дилерів. Спортивний седан поєднує прогресивну розкіш з приголомшливою продуктивністю, доводячи до ідеалу свою репутацію еталона в преміум-класі. Знаменитий слоган Vorsprung durch Technik втілюється тут у всій своїй могутності і красі, в тому числі завдяки використанню інноваційних систем підвіски.

Автомобіль Audi S8 вид спереду Audi S8 вид спереду

Однак розберемо головні достоїнства Audi S8 2019 більш детально. Почнемо з "серця" спортивної моделі - потужного і продуктивного двигуна V8 твін-турбо.

Чотирьохлітровий двигун Audi S8: V8 з 571 л.с. і технологією м'якого гібрида

Спортивна версія Audi A8 оснащена 4-літровим бензиновим мотором V8 Twin Turbo потужністю 420 кВт (571 к.с.). Ця вражаюча потужність доступна при крутному моменті 800 Нм. Два надійних турбонагнітача дозволяють гарантувати доступність цього божевільного заряду потужності в будь-якій ситуації. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 250 км/ч.

Автомобіль Audi S8 решітка радіатора Audi S8 решітка радіатора

Двигун оснащений технологією mild hybrid, що дозволяє періодично відключати мотор і рухатися в режимі накату. Це веде до економії енергії і меншого об'єму шкідливих викидів СО2. Завдяки особливостям конструкції самого двигуна значно знижено тертя і забезпечена виняткова плавність роботи. У режимі повсякденної експлуатації економія палива може досягати 0,8 л на 100 км.

Зовнішній дизайн Audi S8: витончений вираз спортивного духу

Автомобіль Audi S8 екстер'єр Audi S8 екстер'єр

Екстер'єр спортивного седана S8 завжди виглядав прогресивно і в той же час елегантно, але з новим поколінням ми бачимо важливі зміни і очевидний прогрес моделі. Спортивний характер автомобіля ще більше розкривають 21-дюймові опціональні диски, спортивний бампер попереду, пара спарених патрубків системи випуску відпрацьованих газів, а також фірмові спортивні накладки на пороги. За бажанням можна доповнити екстер'єр пакетом оснащення Black Edition.
Система освітлення нового Audi S8, крім прогресивного дизайну, володіє чудовою ефективністю в освітленні дороги. Фари автомобіля використовують спеціальні датчики для постійної адаптації до поточних умов зовнішнього освітлення. Клієнтам пропонується преміальні технології освітлення - світлодіодні фари HD Matrix з технологією Audi laser light і виготовлені за технологією OLED задні ліхтарі.

Активна підвіска, система динамічного рульового управління і привід quattro зі спортивним диференціалом

Автомобіль Audi S8 має унікальну комбінацію інноваційних технологій підвіски, приводу і рульового управління. Завдяки цьому він однаково добре поводиться в будь-якому режимі руху, демонструючи як комфортну їзду розкішного німецького седана, так і запальну динаміку спортивної моделі.

Нова предиктивна активна підвіска доступна в базовій комплектації Audi S8. Взаємодіючи з адаптивною пневматичною підвіскою, система може в залежності від ситуації змінювати висоту кожного колеса окремо. Клієнти Audi вперше отримують можливість активного управління нахилом кузова в різних дорожніх ситуаціях. У свою чергу, коливання автомобіля у вертикальній і горизонтальній площині зведені до мінімуму. За допомогою високоякісної фронтальної відеокамери автомобіль заздалегідь дізнається про проблеми з дорожнім покриттям і робить необхідні заходи

Автомобіль Audi S8 вид збоку Audi S8 Audi drive select

Система динамічного управління Audi drive select пропонує 5 режимів їзди. Новим режимом став «Comfort +». Він дозволяє перетворити навіть проходження поворотів на джерело приємних вражень: в поворотах кузов нахиляється на кут до 3 °, щоб зменшити поперечне прискорення, яке впливає на пасажирів.

Нарешті, динамічна система рульового управління дозволяє по-новому поглянути на можливості спортивного автомобіля. Водій може змінювати кут повороту кожного колеса на задній або передній осі, в результаті отримуючи найшвидшу спортивну реакцію рульового управління. При проходженні поворотів на великій швидкості спортивний диференціал активно розподіляє крутний момент між задніми колесами.

Прогресивне оснащення нового Audi S8 2019

У кожній деталі нового Audi S8 відображений характер спортивної розкішної моделі. Уже в базовій комплектації комфортні контурні сидіння з можливістю персоналізації, виконані в спортивному стилі. Сидіння оснащені численними регулюваннями з електроприводом, бічними виступами з пневматичним регулюванням і системою підігріву з трьома рівнями інтенсивності, регулюються окремо для кожного сидіння. також в якості опції доступні функції вентиляції і масажу. Покупцям доступні два варіанти першокласної шкіри - Valcona і Unikat.

Автомобіль Audi S8 салон Audi S8 салон

З комплексу систем допомоги водієві клієнтам пропонується понад 30 асистуючих технологій, багато з яких включені в тематичні пакети City і Tour. На окрему увагу заслуговує асистент Adaptive Cruise Assist: він поєднує функціональність адаптивного круїз-контролю, асистента руху в пробках Traffic Jam Assist і система відстеження смуги руху Lane Tracking. У поєднанні з асистентом Efficiency Assist з прогнозуванням він завбачливо уповільнює і прискорює Audi S8 з урахуванням ситуації попереду. У складі пакету систем допомоги City система безпеки Audi pre sense side поєднується з системами pre sense front і pre sense rear, утворюючи систему контролю руху навколо автомобіля Audi pre sense 360 ​​°.

Зв'язок і управління в новому Audi S8 2019

"Заряджений" седан пропонує самі передові високотехнологічні можливості, що включають нові цифрові сервіси та сучасні засоби зв'язку. У новому Audi S8 використовується повністю цифрова концепція управління MMI touch response. Для управління всім функціоналом надано два великих мультимедійних дисплея. На додаток до них водієві доступна система голосового управління з функцією розпізнавання природної мови, яка пропонує практично необмежену свободу в управлінні автомобілем. Інформація виводиться на цифрову панель приладів Audi virtual cockpit, для якої передбачені два режими відображення. У режимі водіння тахометр і спідометр відображаються у вигляді двох великих циферблатів, тоді як в мультимедійному режимі центральне місце займає карта. В обох режимах використовуються доступні ексклюзивно для серії «S» червоні графічні деталі. Крім того, в налаштуваннях системи MMI можна вибрати для віртуальної панелі приладів Audi virtual cockpit спеціальний режим відображення «S-performance».

Автомобіль Audi S8 передня частина
Автомобіль Audi S8 вид спереду
Автомобіль Audi S8 задня частина
Автомобіль Audi S8 вид ззаду
Автомобіль Audi S8 задні фари
Автомобіль Audi S8 вид збоку
Автомобіль Audi S8 бічний поворотник
Автомобіль Audi S8 бічний поворотник
Автомобіль Audi S8 передня фара
Автомобіль Audi S8 передня фара

Система MMI navigation plus виконує функцію інформаційно-мультимедійного центру. На додаток до інтеграції голосового сервісу Alexa від Amazon широкий перелік Audi connect включає численні сервіси на базі технології car-to-X, які використовують можливості «колективного інтелекту» парку автомобілів Audi. Новинкою в цьому переліку є система оповіщення про світлофори, яку Audi поступово впроваджує в деяких європейських містах. Завдяки взаємозв'язку з міською інфраструктурою автомобіль отримує з сервера інформацію від центрального комп'ютера системи оповіщення про світлофори, щоб водій міг підібрати швидкість, яка дозволила б під'їхати до наступного світлофора на зелене світло. На цифровій панелі приладів Audi virtual cockpit відображаються індивідуальні рекомендації по швидкості, а також залишок часу до появи зеленого сигналу, якщо водій вже зупинився на червоне світло світлофора. Таким чином система сприяє водінню в завбачливому і економічному стилі і створює умови для безперешкодного руху транспортних засобів. Довершують перелік сервісів на базі технології car-to-X онлайн-інформація про дорожні знаки, інформація про потенційні небезпеки і сервіс паркування на вулицях.

Нове покоління Audi S8 поєднує високу технологічність і інтелект з фірмовими рисами спортивних автомобілів Audi Sport. Дана модель майстерно втілює в собі основні ідеали німецького преміум-бренду, що стосуються любові до спорту, прогресу і турботі про комфорт власника.