Новий Audi SQ5 з двигуном 3.0 TFSI – поєднання динамічності та експансивності

10.01.2017
В місті Детройт (США, штат Мічеган) в Північноамериканському автосалоні (NAIAS) компанія Audi AG презентувала широкому загалу неймовірно потужний та надсучасний позашляховик Audi SQ5. Динаміка, потужність, функціональність та цілий букет інтелектуальних електронних систем-помічників – цей автомобіль не може залишити байдужим жодного любителя швидкості та екстриму.

Двигун 3.0 TFSL з турбонаддувом – гарантія потужної продуктивності Audi SQ5

Спортивна модель Audi SQ5 оснащена алюмінієвим двигуном V6 TFSI з турбонаддувом. Його потужність складає 260кВт, що рівняється 354 к. с, вага агрегата – 172 кг. При цьому позашляховик являється економним (8,3 л/100 км) та екологічним (викиди вуглекислого газу 189 г./км). Audi SQ5 розвиває швидкість до 250км/год., розгін від 0 до 100км/год. – 5,4 секунди.

Турбонаддув працює з задіянням подвійних камер спіралевидної форми, він забезпечує швидку роботу двигуна. Спеціально розроблена технологія дозволяє миттєво розвивати крутний момент, відразу після запуску двигуна.

Інтегрована 8-ступінчата технологія привідної передачі вдосконалена можливістю ручного перемикання. Задіяна система повного приводу quattro з додатковим спортивним диференціалом, що ідеально підходить для екстремального та спортивного водіння. Модель Audi SQ5 відмінно себе зарекомендувала під час руху на різних типах шляхового покриття. Також технологія quattro дозволяє на великій швидкості входити в повороти та чітко тримати траєкторію руху.

Системи підтримки водія. Новий Audi SQ5: все для максимального комфорту

Позашляховик Audi SQ5 вражає не тільки своєю потужністю і видатними технічними характеристиками, заслуговує уваги і цілий комплекс інтелектуальних електронних систем, які можуть ефективно використовуватися автовласником. Адаптивний круїз-контроль – інноваційний інструмент, який допомагає уникнути неприємних ситуацій на дорозі. Traffic Jam Assist – система, якій можна делегувати «право» регулювання швидкістю в умовах повільного транспортного потоку на дорогах, в заторах. Є технології, що інформують про швидке наближення до курсуючого попереду автомобіля, про появу рухомого об’єкту, загрозу зіткнення чи про зміну смуги руху. Також можна інтегрувати систему паркування, розпізнавання дорожніх знаків, екстреного гальмування та сповіщення про відчинені двері.

Інформаційно-розважальна система Audi SQ5

Надсучасний і при цьому інтуїтивно зрозумілий інформаційно-розважальний комплекс Audi SQ5 включає в себе навігаційну систему ММІ navigation plus з кольоровим дисплеєм (діагональ 8,3 дюйма) та сенсорною панеллю управління. З її допомогою можна реалізувати інтелектуальний пошук без необхідності введення текстових запитів. Чудовий результат дає експлуатація системи в дуеті з інтелектуальною 8-ступінчатою АКП Tiptronic. Цікаво, що в новому позашляховику навіть кермо виступає одним із «гвинтиків» електронного управління. А технологія голосового керування здатна забезпечити розпізнавання озвучених команд.

Меломанам прийдеться до душі аудіосистема з надзвичайно потужним 3D звучанням – The Bang & Olufsen Sound System. Ще одну корисну «фішку» розробники пропонують установити додатково в Audi SQ5 – це індикатор за допомогою якого проектуються на лобове скло дані, що надходять від інтелектуальних систем управління.

Підключення до всесвітньої мережі та безлічі європейських інформаційно-розважальних сервісів забезпечується модулем Audi Connect та вмонтованою SIM-картою. Якщо придбати пакет «Audi connect safety & service including security & convenience» автовласнику Audi SQ5 відкривається допуск до сервісів Car2Х. Після ДТП чи непередбачуваної поломки на дорозі далекій від цивілізації – допомогу отримати можна при натисканні однієї кнопочки чи в автоматичному режимі при відповідних налаштуваннях.

Після установки на смартфон мобільного додатку ММІ connect чималий перелік функцій стає доступним для реалізації через мобільний пристрій. Наприклад, з допомогою смартфона можна закривати чи відкривати Audi SQ5, шукати його (Car Finder), переглядати попереджувальні повідомлення і контролювати графік планового сервісного обслуговування.

Особливості кузова та дизайнерського оформлення Audi SQ5

Кузов та і сам зовнішній вигляд Audi SQ5 повністю відповідають канонам спортивного стилю, який власне і втілює собою потужний та екстраординарний автомобіль від Audi AG. Навіть коли кросовер просто стоїть з заглушеним мотором, чіткі лінії та дизайнерські штрихи все одно яскраво підкреслюють його динаміку та експресію .

Для виробництва кузова Audi SQ5 використовується надміцна сталь та алюмінієві сплави. Масивні спортивні бампери ефектно доповнюють оригінальної форми дифузори з отворами що повністю відтворюють форму бджолиних стільників та виразні повітрозбірники. Загальну стилістику підкреслює і виразна решітка радіатора в вигляді трапеції з подвоєними алюмінієвими планками в контрастному колористичному оформленні. Для відмінно спроектованої системи освітлення застосовуються лише світлодіодні лампочки.

Выберите себе язык

Русский Украинский