Новий седан Audi A6 Limousine: головна новинка Женевського автосалону

Новий седан Audi A6 Limousine: головна новинка Женевського автосалону

З 8 по 18 березня на березі Женевського озера проходить найбільший автосалон на планеті Geneva Motor Show. Цього року однією з найгучніших новинок став седан Audi A6 Limousine.

Офіційна інформація про новий Audi A6 Limousine з’явилася раніше, ніж відкрився 88-й за рахунком Женевський автосалон. Німецький бренд продемонстрував публіці офіційні фотознімки і докладно розповів про автомобіль приблизно за тиждень до заходу в Женеві. Однак всесвітня прем’єра седана Audi A6 була намічена саме на Geneva Motor Show. 2018. 6 березня, в традиційні прес-дні модель була показана журналістам.

Офіційний дилер Audi Центр Київ Юг понад тиждень тому докладно розповів про новий седан Audi A6 Limousine. Однак ми не можемо залишити без уваги першу поява головної новинки бізнес-класу з чотирма кільцями на публіці.

Новий седан Audi A6 Limousine

Новий Audi A6 – найяскравіше відкриття бізнес-класу на Женевському автосалоні 2018

Новий Audi A6 – це вже восьме покоління бізнес-седана. Як і раніше, модель має розкішний представницький вигляд і оснащений найостаннішими технологіями комфорту і безпеки. Автомобіль вийшов трохи крупніше попереднього покоління, через що простору всередині салону стане помітно більше – в тому числі, і завдяки новій конфігурації сидінь.

Високотехнологічний, але елегантний автомобіль представляє великий пакет інновацій. Більш універсальний, ніж будь-коли раніше, седан пропонує великі можливості в питанні персоналізації. Крім того, разом з моделями Audi A8 і A7 Sportback, новий седан Audi A6 – видатний представник нової мови дизайну Audi.

Екстер'єр нової Audi A6

Усередині новинка майже в точності копіює Audi A7 Sportback останнього покоління з її розкішним екраном медіасистеми, «віртуальними» приладами і 4-зонним “кліматом” з сенсорним управлінням. Автомобіль отримав модний салон в стилі старших моделей і може похвалитися просунутим комплексом систем допомоги водія. Операційна система MMI touch response з тактильною та акустичної зворотним зв’язком забезпечує швидку і інтуїтивно зрозумілу роботу. Автомобіль вміє самостійно паркуватися, заїжджати в гараж, контролювати швидкість, гальмувати і рушати з місця. За допомогою додатка на смартфоні можна розблокувати дверні замки, дистанційно запускати двигун і навіть паркувати машину. І це далеко не всі технологічні можливості новинки. В якості додаткової опції покупцям нового A6 буде доступна пневмопідвіска і повнокероване шасі з повертаються колесами задньої осі. Плюс «шістка» тепер буде гібридної – при розгоні стартер-генератор буде економити для вас до 0,7 л палива на 100 км.

Audi A6 вийде на європейський ринок з чотирма моторами – одним TFSI і 3 TDI. В якості трансмісії коробка автомат або 7-ступінчастий робот в залежності від обраної вами комплектації.

Передні фари нової Audi A6

Женевський автосалон 2018 триватиме до 18 березня. Щорічний захід в столиці Швейцарії входить в топ-5 найбільших і впливових автошоу, поряд з автомобільними виставками в Франкфурті, Парижі, Детройті та Токіо.

Диски нової Audi A6