Нову Audi A8 покажуть у фільмі Людина-павук: Повернення додому

Нову Audi A8 покажуть у фільмі Людина-павук: Повернення додому

Офіційна світова прем'єра оновленого седана Audi A8 має відбутися 11 липня в іспанській Барселоні. На першій власної виставці-конференції концерну Audi світ побачить новий флагманський седан Audi у всій своїй мощі та красі. Але заочно оцінити багатообіцяючий флагманський седан можна буде навіть раніше, та ще й на широкому екрані. Нова Audi A8 «зіграла» одну з головних ролей у новій частині популярної франшизи про Людину-павука. Модель A8 нового покоління увійшла в трійку автомобілів, на яких найчастіше будуть пересуватися головні герої фільму.

Audi A8 фото

Згідно з сюжетом фільму «Людина-павук: Повернення додому», свіжа Audi A8 - автомобіль одного з головних персонажів кінострічки на ім'я Хеппі Хоган. Він припадає близьким другом і охоронцем Тоні Старку - ще одній зірці від Marvel Studios з серії фільмів про «Залізного человіка». A8 з'явиться в кадрі не один раз і глядачі зможуть отримати перші враження про дизайн та форми преміального седана. Відомо, що у фільмі ми побачимо техніку безпілотного водіння нової Audi A8 в умовах щільного міського потоку.

Новий автомобіль Audi A8

Подивитися промо-відео Audi A8 нового покоління за участю зірок "Людина-павук: Повернення додому»

Свіжа Audi A8 - не єдина модель концерну, яка буде прикрашати кінокартину: Залізного чоловіка ми побачимо за кермом Audi R8 V10 Spyder, а самого Людину-павука - на Audi TTS Roadster. Таким чином, троє головних героїв нового фільму про Людину-павука виступають як прихильники автомобілів Audi.

Автомобіль Audi A8