Новий Audi A4 2020: більш спортивний і сучасний

Новий Audi A4 2020: більш спортивний і сучасний

У своєму п'ятому поколінні модель Audi A4 переживає великий рестайлінг: автомобіль отримує новітню мову дизайну і свіжі спортивні акценти, повний пакет нових технологій комфорту, зв'язку та розваг, а також двигун з "м'якою" гібридною технологією. Новий Audi A4 Limousine 2020 року - нове унікальне творіння Інгольштадта, з яким ми знову заявляємо про перевагу.

Екстер'єр Audi A4 2020: спортивний, престижний і емоційний

Автомобілі сімейства Audi A4 виглядають ще більш динамічно і престижно, при цьому їх образ - вкрай емоційний. При погляді на модель з будь-якого ракурсу створюється сильне враження, що асоціюється з преміум-класом і комфортом, і в той же час - зі спортом і драйвом.

Автомобіль Audi A4 вид спереду Audi A4 вид спереду

Решітка Singleframe в передній частині автомобіля Audi A4 тепер стала ширшою і більш плоскою; горизонтальні лінії на ній підкреслюють ширину автомобіля спереду і ззаду. При погляді збоку стають особливо помітні характерні м'язисті форми над крилами і витончена лінія плеча між ними. Над колесами з'явилися чіткі та сміливі контури, розширені колісні арки заявляють про наявність quattro в ДНК цієї моделі.

Високопродуктивні світлодіодні фари тепер входять в стандартну комплектацію Audi A4. Опціонально є просунуті фари з технологією Matrix HD, з інтелектуально керованими світлодіодами та лазерним модулем дальнього світла. Рівень оснащення як в базовій, так і в вдосконаленій версії - вище і цікавіше, ніж будь-коли раніше для Audi A4. Моделі Audi S4 і A4 allroad quattro мають власне ексклюзивне обладнання, відмінне від базових версій. Доступно 12 кольорів фарби для кузова, включаючи абсолютно новий "terra grey".

Інтер'єр Audi A4 2020: нові кольори, матеріали і голосове управління

У салоні автомобіля також відчувається нова концепція, побудована на комбінації розкоші, спорту та цифрових технологій управління. Уже в базовій комплектації Audi A4 виглядає переконливим з точки зору преміум-класу за всіма пунктами, але клієнтам все одно доступні нові пакети оснащення - Audi Exclusive і S Line, що складаються з безлічі нових цікавих кольорів і матеріалів. Серед опцій можна знайти і пакет контурного/навколишнього освітлення.

Приладова панель злегка нахилена до водія, а в основі всієї панелі управління тепер лежить великий сенсорний дисплей MMI. Сама операційна система автомобіля в корені змінена: рівень взаємодії з користувачем аналогічний використанню сучасного смартфона. Керувати новим Audi A4 так само просто і легко, процес багато в чому тепер відбувається на інтуїтивному рівні. Сенсорний дисплей MMI з акустичним відгуком відмінно замінює функції попереднього "кнопкового" органу управління. Але найголовніше, віддавати команди тепер можна за допомогою природної мови: система розпізнавання голосу розуміння більшість фраз, які ми використовуємо в повсякденному мовленні.

Автомобіль Audi A4 фари Audi A4 Limousine

Навігація в Audi A4 стала ще більш універсальною і зручною. Асортимент Audi connect і Audi connect plus включає в себе безліч онлайн-сервісів, таких як Car-to-X, які пропонують водієві і пасажирам нові можливості. Також в автомобілі є точка доступу Wi-Fi, а серед опцій Audi phone box і преміальна аудіосистема Bang & Olufsen 3D Premium. Серед доступних систем допомоги водієві - все найкраще з новітнього асортименту Audi. Багато асистенти тематично об'єднані в пакети оснащення "Тур", "Місто" або "Парковка". У пакеті "Тур" важливою системою є адаптивний круїз-контроль, що включає функцію Stop & Go для автоматичної підтримки дистанції до автомобіля, що їде попереду.

Двигун Audi A4 2020 і система mild hybrid

Компанія Audi послідовно електрифікує свої провідні моделі: новий Audi A4 стає частковим гібридом, з бортовою електромережею на 48 Вольт і стартер-генератором. Всі шість двигунів з турбонаддувом з лінійки Audi A4 2020 оснащуються цією ефективною та економічною технологією. Вихідна потужність моторів варіюється від 150 л.с. (110 кВт) до 347 к.с. (255 кВт). Кожен двигун відповідає нормам Euro 6d-temp. При повсякденному використанні система "м'якого гібрида" MHEV знижує витрату палива на 0,3 літра на 100 кілометрів шляху.

Автомобіль Audi A4 Avant вид спереду Audi A4 Avant

Всі версії Audi A4 поставляються з автоматичною коробкою передач вже в базовій комплектації. Клієнтам пропонується кілька варіантів підвіски на вибір включаючи топовий варіант - адаптивну підвіску з регульованим ступенем демпфірування. Модель Audi A4 allroad quattro пропонується з постійним повним приводом quattro вже в серійній версії.