Новий Audi A6 55 TFSI: великий тест-драйв в Португалії

Новий Audi A6 55 TFSI: великий тест-драйв в Португалії

Новий седан Audi A6 був представлений публіці в березні 2018 року. Абсолютний лідер в своєму класі, зразок комфорту, спортивності і новітніх технологій в 8–й раз довів свою перевагу. Ми перевірили, на що здатний кращий седан 2018 року – новий Audi A6 55 TFSI – в рамках тест–драйву в одному з наймальовничіших куточків Португалії.

Тест–драйв нового Audi A6 пройшов в чарівній долині Дору. Її звивисті траси з частими перепадами висоти зуміли розкрити потенціал нового седана A6 в повній мірі. Потужна тяга в 500 Нм крутного моменту дозволила автомобілю з легкістю долати нескінченні пагорби долини Дору.

Новий автомобіль Audi A6 55 TFSI

Просторий і світлий інтерєр Audi A6

Під ласкавим португальським сонцем інтер'єр седана набуває особливої ​​чарівності. На великому віртуальному кокпіті відображається зведення корисної інформації для водія, зокрема карти навігації. Коли знаходишся за кермом Audi, відчуваєш себе в безпеці. Приємно, коли можеш все контролювати, коли все відкрито перед тобою як на долоні. Саме так відчуваєш себе в новому Audi A6.

Філософія дизайну інтер'єру цілком і повністю орієнтована на водія. Ні, звичайно, задній ряд сидінь також доставив нам високе задоволення, проте складно переоцінити турботу про водія в Audi A6 восьмого покоління.

Новий автомобіль Audi A6 55 TFSI інтерєр

У плані комфорту і технологій в інтер'єрі оновлений Audi A6 нагадує не менш новий Audi A8, флагманський седан Інгольштадта. Такі порівняння навівають, наприклад, високоякісні шкіряні сидіння, що забезпечують бездоганне сидяче положення. Першокласна бічна підтримка і комфорт відчувалися навіть при частих поворотах на непередбачуваних дорогах Португалії. А якщо включити «комфортний» режим підвіски, то Вам здасться, ніби ви летите по повітрю або ваш шлях проведений по хмарах. Настільки м'яко і легко їде Audi A6. Ніяких зовнішніх звуків, ніякого кочення – часом можна і зовсім забути, що Ви їдете в автомобілі.

Новий автомобіль Audi A6 55 TFSI вигляд збоку

Привід quattro і різні режими підвіски

Зручний в місті і спортивний на сільських дорогах: нова ходова частина Audi A6 завдяки різним компонентам підвіски забезпечує ідеальне поєднання комфорту і динаміки. Підвіска пропонує різні режими їзди – більш комфортний, більш спортивний і так далі. Ми вибрали спортивний режим, який нас вкрай порадував і вразив. Також в шляху по долині Дору прекрасно проявило себе прогресивне рульове управління. Новий Audi A6 вкрай чуйний і прекрасно реагує на всі команди.

Новий автомобіль Audi A6 55 TFSI решітка радіатора

Двигун V6 потужністю 250 кВт (340 к.с.) проявив себе в найкращому вигляді. Це саме такий мотор, який повинен стояти на преміальному німецькому автомобілі. Безумовно, двигун оснащений системою «м'якого гібрида», яка на швидкості до 55 км / ч автоматично глушить мотор і автомобіль рухається накатом, за рахунок чого економно витрачається паливо.

Новий автомобіль Audi A6 55 TFSI диски

Технології та зручність звязку в новому Audi A6

Новий седан Audi A6 подібний повноцінній космічній станції: він підтримує всі види зв'язку і дозволяє із зручністю використовувати всі види комунікації. Займатися справами в машині і бути на зв'язку з кожним з вашого оточення – цей цінний комфорт входить вже в базову комплектацію Audi A6.

Зручний і спортивний сучасний седан з новітніми технологіями ходової частини, інтелектуальними системами допомоги і вражаючим комфортом – таким нам запам'ятався Audi A6 2018 у тест–драйві в Португалії.

Новий автомобіль Audi A6 55 TFSI задні фари