Новий Audi A6 Avant - основні характеристики

Новий Audi A6 Avant - основні характеристики

Оновлений універсал Audi A6 вийшов в квітні 2018 року. Нагадаємо, чому модель A6 Avant вважається кращою в своєму класі.

З виходом нового покоління Audi A6 Avant стало значно простіше відповісти на питання: «Який універсал вважається кращим в світі?». Новинка від Інгольштадта настільки різнобічно ефективна, корисна і універсальна, що з лідерством в цьому класі відтепер все гранично зрозуміло.

Динамічний і елегантний автомобіль з високим всебічним комфортом і високою спортивностью - новий талановито Audi A6 Avant об'єднує протилежності. Новітні системи допомоги, технологія «м'якого гібрида», зручна і спортивна підвіска, повністю цифрова система управління, високий ступінь персоналізації і всебічна зв'язок з навколишнім світом роблять Audi A6 Avant кращим в світі автомобілем для подорожей і відпочинку.

Новий автомобіль Audi A6 Avant

Багажне відділення і кузов нового Audi A6 Avant

Новий Audi A6 Avant має довжину 4,94 м, ширину 1,89 м і висоту 1,47 м. Його інтер'єр ще більш просторий, ніж раніше. Більш ніж достатньо місця в районі ніг. Об'єм багажного відділення Audi A6 Avant становить 565 літрів, при складених сидіннях - до 1680 літрів. Доступна функція автоматичного закривання багажника. Приємно дивує низький рівень внутрішнього шуму всередині універсалу. Аеродинаміка також приголомшлива: Audi A6 має значення 0,27.

Новий автомобіль Audi A6 Avant диски

Екстер'єр Audi A6 Avant

У своєї зовнішності, як і в оснащенні салону і ходовій частини, новий універсал Audi A6 поєднує повсякденну ефективність і динамічний екстер'єр. Перед нами перша модель Avant з новою мовою дизайну Audi, яка характеризується великими, атлетично формами, гострими лініями і короткими виступами. Спереду - широка, низько посаджена решітка Singleframe, збоку - відмітний впізнаваний силует і трапецієподібними поверхнями вікон, а також D-образні стійки і заднє скло з особливим нахилом, що підсилюють динамічний вид універсалу в задній частині.

В якості альтернативи щодо зовнішнього дизайну наші клієнти можуть вибрати спортивні та дизайнерські лінії обробки, а також зовнішній пакет S line.

Новий автомобіль Audi A6 Avant задні фари

Оптика і фари Audi A6 Avant

У стандартній комплектації Audi A6 Avant поставляється з висококласними світлодіодними фарами. Серед опцій - світлодіодні фари Matrix, фари Matrix LED Headlights, а також адаптивний дальнє світло.

Новий автомобіль Audi A6 Avant фари Matrix LED Headlights

Дизайн інтер'єру Audi A6 Avant

У салоні нового універсала Audi A6 панує досить футуристична атмосфера. Ніяких механічних перемикачів і перемикачів - виключно цифрова панель управління. Елегантний інтер'єр і щедре простір в салоні роблять автомобіль універсальним варіантом для поїздок будь-якого призначення. На додаток до базової версії обробки салону пропонується ще 4 лінія оснащення - sport, design, Audi Exclusive і спортивний пакет S line.

Системи допомоги водієві Audi A6 Avant

Нове покоління Audi A6 Avant, як і флагманський седан Audi A8, стає вітриною для демонстрації найостанніших розробок компанії в області штучного інтелекту. Універсал напханий великою кількістю асистують систем різного призначення. У них використані вдосконалені механізми управління - для ще більшої зручності та безпеки. Крім стандартної для нових моделей Audi системи Audi pre sense front, клієнти можуть вибрати в цілому 39 помічників в двох різних версіях. Окремі системи об'єднані в пакети City і Tour.

Новий автомобіль Audi A6 Avant інтер'єр

Двигун і ходова частина Audi A6 Avant

Всі двигуни нового A6 Avant оснащені новою гнучкою гібридною технологією Audi (MHEV). У реальному житті це може знизити витрату палива до 0,7 літра на 100 кілометрів. Система працює в тісній зв'язці з двигунами V6, кожен з яких оснащений турбонаддувом. Самий базовий дизельний 20-літровий двигун має потужність 150 кВт (204 к.с.). Також можна вибрати один з 3-літрових двигунів з підвищеною потужністю. Для універсала пропонується чотири варіанти підвіски на вибір. Коробка передач - або S tronic 7G, або Tiptronic 9G.

Новий автомобіль Audi A6 Avant вигляд збоку