Новий Audi A6 отримав 5 зірок у рейтингу Euro NCAP

Новий Audi A6 отримав 5 зірок у рейтингу Euro NCAP

Європейський регулятор безпеки перевірив новий Audi A6. Середньорозмірний седан у версії 40 TDI з технологією «м'якого гібрида» випробували в серії краш-тестів.

Новий седан Audi A6 вкрай високо оцінений Європейською програмою оцінки нових автомобілів (Euro NCAP) - він отримав 5 зірок з 5 можливих.

Audi A6 2018 оцінили на 93% за захист дорослих пасажирів, 85% - за безпеку дітей в салоні. Безпеку пішоходів оцінили на 81%, а роботу систем безпеки - на 76%. З'ясувалося, що захист в салоні у всіх тестах показує хороший рівень, в тому числі конструкція підголівників і сидінь, яка «добре захищає від травм в разі зіткнення ззаду».

Новий автомобіль Audi A6

Активна безпека Audi A6

Експерти відзначили хорошу роботу системи автоматичного гальмування перед перешкодою, яка входить в стандартне оснащення автомобіля. Особливо добре ця технологія зарекомендувала себе на невисоких швидкостях і на швидкісних шосе. У разі якщо датчики Audi помітять в небезпечній близькості від автомобіля пішохода, капот автоматично активується, щоб пом'якшити удар і зменшити важкість травм.

Euro NCAP - європейський комітет з проведення незалежних краш-тестів авто з оцінкою активної безпеки і пасивної безпеки. Оцінка активної безпеки ведеться з 2009 року. Заснований в 1997 році.

Новий автомобіль Audi Q8 вигляд збоку

У лютому 2009 року Euro NCAP представила нову рейтингову систему. Найбільш значущими змінами стало те, що раніше рейтинги на кожен автомобіль виставлялися окремо по безпеці пасажирів (в тому числі водія), дитини та безпеки для пішоходів; в новій системі дається сумарний п'ятизірковий рейтинг, все підрейтинги стали оцінюватися у відсотках. Ще одним значущим нововведенням стало введення нового рейтингу «Safety assist», що враховує активну безпеку автомобіля.

Новий автомобіль Audi A6 задні фари