Новий Audi A6 Sedan: системи, технології, потужність, екстер'єр та інтер'єр

Новий Audi A6 Sedan: системи, технології, потужність, екстер'єр та інтер'єр

На початку тижня німецький бренд показав новий Audi A6 – восьме покоління культового седана бізнес-класу: на думку більшості, впевненого лідера своєї категорії.

Офіційний дилер Audi Центр Київ Юг зібрав детальну інформацію про новинку: системи, технології, потужність, екстер’єр та інтер’єр нового Audi A6 Limousine – в нашому новому матеріалі.

Офіційна світова прем’єра відбудеться 6 березня поточного року – менш ніж через тиждень. Однак німецький преміум-бренд вирішив не чекати наступного вівторка і розповів про найочікуваніший автомобіль бізнес-класу майже всі подробиці.

Новий Audi A6 Limousine - загальна інформація

Нове покоління седана Audi A6 – найбільша подія року в сфері автомобілів бізнес-класу. Уже багато років седан Audi є одним з безумовних лідерів цієї категорії і одним з найбільш продаваних авто – як в світі, так і в Україні. Новий Audi A6 Limousine не розчарує аудиторію: все найважливіше і найцінніше в цій моделі доведено в 8-му поколінні до досконалості. Audi A6 – концентрований досвід і прогрес моделі, що триває протягом багатьох років.

У новітньому седані Audi A6 концерн пропонує багато можливостей для власника, а також масу нововведень як для самого сегмента «бізнес-авто». З точки зору електризації, комфорту і спортивності – розкішний Audi A6 є зразковим гравцем престижного класу. Багатофункціональна цифрова система MMI з сенсорним управлінням забезпечує ефективну і інтуїтивно зрозумілу роботу всього автомобіля.

Широкі можливості підключення будь-яких пристроїв і продумані системи для комфорту водія і пасажирів у великій кількості. Інтер’єр седана A6 став ще більш електронним, чим заслужив виправданий статус новаторського для рідного сегмента. Підвіска поєднує в собі плавний комфорт і високу стійкість при підвищеній спортивності. Всі двигуни мають гнучку гібридну систему в якості стандартного устаткування – все зроблено для більшої зручності та ефективності.

Новий седан Audi A6 Limousine

Операційна система Audi MMI з сенсорним відгуком

В оновленій моделі A6 компанія Audi демонструє професійний інтерес до найвищої якості цифрових технологій, пропонуючи абсолютно нову концепцію управління. Восьме покоління Audi A6 оснащено новітньою системою MMI touch response з двома моніторами на центральній панелі, горизонтальної архітектурою і відсутністю традиційних перемикачів. Сенсорні дисплеї MMI служать для простого і зручного використання інформаційно-розважальної системи, системи кондиціонування повітря, функцій комфорту і введення текстової інформації. Коли водій запускає одну з функцій, про це легко дізнатися по звуковому і тактильному сигналу, що підтверджує отримання вашої команди. Користувач отримує в потрібний момент звуковий і тактильний відгук, може використовувати прості і звичні жести, наприклад, гортання – сучасний автомобіль отримав дійсно зрозумілий, швидкий і безпечний інструмент управління. У зверненні з системою MMI touch response можна використовувати вже звичні вам жести при експлуатації смартфона.

Цифрова система управління в новому Audi A6 Limousine орієнтована насамперед на особистість: вона пропонує широкі можливості для персоналізації налаштувань і переваг, чим суттєво полегшує процес водіння.

Модель Audi A6 ідеально підходить для світу ділових поїздок і подорожей: до 7 різних водіїв можуть зберігати кращі для себе настройки в окремих профілях користувачів і налаштовувати «під себе» до 400 різних параметрів. Завдяки гранично логічній і простій структурі меню, система забезпечує швидкий доступ до функцій автомобіля. Новинка від Audi стане ідеальним варіантом для бізнес-автопарку, в якому водії можуть регулярно змінюватися, коли автомобіль використовується не однією людиною.

Новий Audi A6 Limousine

Управління на інтуїтивному і, можна сказати, «інтелектуальному» взаємодії перетворює новий Audi A6 в чудового партнера в частих міських поїздках і подорожах на довгі дистанції. Система вміє обробляти запити і команди двома способами: завдяки вбудованій базі даних, а також – в поєднанні з навігацією MMI plus – з докладною інформацією з інтернету.

MMI navigation plus і Audi connect - більше зручності в бізнес-класі

Новий Audi A6 пропонує широкий спектр рішень для чудової безпеки, зручності і персоналізованого управління. Стандартна комплектація включає в себе систему MMI Navigation, а просунута версія MMI navigation plus – повноцінний медіацентр з новим дизайном – доступний в якості опції. У верхньому лінійному модулі передачі даних використовується новий стандарт LTE Advanced. Опціональний пакет MMI navigation plus пропонує безліч нових функцій навігації. До них відносяться функція самонавчання, заснована на вивчених раніше маршрутах, яка генерує інтелектуальні пошукові пропозиції. Система завантажує інформацію про місцевість і дорогах з онлайн-джерел, завдяки чому завжди пропонує лише актуальну інформацію. Мапи в новому Audi A6 регулярно отримують безкоштовні оновлення.

MMI navigation plus ще більш переконлива з додатковими опціональними модулями, включаючи чудову звукову систему. За додаткову плату можна замовити «просунуту» аудіосистему Bang & Olufsen Advanced Sound System з функцією об’ємного звучання. Телефонія також виведена на новий рівень щодо робочої функціональності, а також якості звуку і з’єднання – це стало можливим завдяки бездоганній телефонній системі Audi.

Системи седана Audi A6 безперервно використовують свої системи, датчики і сканери для чудового контакту з навколишнім середовищем. Інтелектуальні системи допомоги, всілякі цифрові системи розваг і управління завжди враховують актуальну ситуацію навколо автомобіля, щоб водієві та пасажирам було комфортно в салоні незалежно від обставин. Зокрема, використовуючи додаток myAudi, власники нового A6 можуть отримати доступ до цифрових послуг бренду через смартфон.

В якості опції доступний унікальний сенсорний ключ управління Audi, які вигідно замінює звичайний ключ автомобіля. Це робить використання седана ще більш зручним і дозволяє розблокувати, блокувати автомобіль і запускати двигун за допомогою вашого смартфона. Власник авто може передавати дані доступу на 5 різних смартфонів і ділитися ними з близькими.

Інтелектуальні системи допомоги водієві в новому Audi A6 Limousine

Ще більше комфорту, зручності в експлуатації і безпеки при тривалих і коротких поїздках – новий A6 з новими і удосконаленими системами допомоги водієві встановлює нові стандарти в класі розкоші. До них відноситься технологія безпілотної парковки з функцією заїзду в гараж. Є можливість замовити додаток, що дозволяє відкрити авто зі смартфона. Для точного і безпомилкового закриття автомобіля буде достатнього одного натискання на його екран.

Зони роботи сенсорів в новому Audi A6 Limousine

Власник седана A6 може вибирати кращий пакет управління з трьох доступних, щоб водіння в звичних ситуаціях було максимально ефективним. Седан здатний задіяти стандартні і додаткові модулі, змінюючи їх звичне поведінку, щоб забезпечувати ефективність руху в тих чи інших умовах або, наприклад, гарантувати економічний стиль водіння. За великими допоміжними системами варто високотехнологічний модуль від Audi: центральний диспетчер допомоги водія (zFAS). Він безперервно сканує детальну модель навколишнього середовища, роблячи цим роботу систем Audi A6 високоефективної в кожну секунду. Залежно від комплектації набір датчиків включає до п’яти радіолокаційних датчиків, п’ять камер, дванадцять ультразвукових датчиків, а також лазерний сканер – ще одне важливе нововведення.

Фактично в новому поколінні A6 ми отримуємо унікальну систему напівавтономного водіння з лазерним сканером і супутникову навігацію, здатна навчатися. Істотний крок на шляху до автономності водіння, мобільності переміщень і безпечного водіння, гідних майбутнього.

Технологія «легкого гібрида» - силові установки Audi A6 Limousine

Модель Audi A6 матиме, принаймні, дві модифікації двигуна, обидві з так званої «м’якою» гібридною силовою установкою: 48-вольтовою електромережею і електромотором в зв’язці з стартером. Версія Audi A6 55 TFSI отримала 340-сильний 3-літровий V6, а варіант 50 TDI – 3-літровий турбодизель потужністю 286 к.с. Пізніше в гамі повинні з’явитися варіанти з 2-літровими моторами, які і будуть найбільш популярні. Як і в новому Audi A8, в седані A6 використовується генератор змінного струму (BAS) з літій-іонним акумулятором. Audi A6 за допомогою одного лише електромотора може долати багато кілометрів шляху, однак лише на швидкості від 55 до 160 км / год (34,2 і 99,4 миль / год).

Силові установки нового Audi A6 Limousine

Функція пуску-зупинки працює до 22 км / год (13,7 миль / год). Двигун, що працює на електриці, автоматично запускається зі стану спокою, як тільки автомобіль їде попереду Audi A6 починає рух. При уповільненні машини модуль BAS відновлює до 12 кВт енергії. У режимі реального часу технологія MHEV знижує витрату палива на 0,7 літра на 100 кілометрів.

Корпус і розміри Audi A6 Limousine – більше простору і вище комфорт

Пропрацюваний корпус нового седана Audi A6 значно додає комфорту і відчуття розкоші всередині салону, роблячи атмосферу всередині більш невимушеною. Одним з факторів впливу є вдосконалена аеродинаміка: при мінімальному коефіцієнті опору 0,24 і завдяки складній аероакустіке седан залишається комфортним і тихим навіть на високій швидкості. Другий чинник, що забезпечує простір і високий комфорт – висока жорсткість корпусу, що формує основу для відчуття вищої якості і спортивного настрою моделі. Audi використовує розумне поєднання сталі та алюмінію в корпусі седана A6. Такі компоненти як передня підвіска, двері, кришка багажника і крила виконані з алюмінію.

Повітрозабірники нового автомобіля Audi A6 Limousine

Інтер’єр нового Audi A6 став ще розкішніше, ніж був у попередника (7-го покоління), хоча і останній вважався лідером сегменту в цьому відношенні. Головне враження – поява значно більшого простору в області ніг і голови. Навіть при тривалому знаходженні всередині автомобіля ви не відчуєте все наростаючого дискомфорту. Запаси простору для пасажирів і водія роблять новий седан Audi A6 Limousine перевершує всі конкурентні моделі. Досить місця пропонується і в багажному відділенні – наприклад, дві сумки для гольфу можуть бути розміщені горизонтально. Об `єм багажника – 530 літрів (18,7 куб. Футів). Завдяки своїм численним функціям регулювання сидіння в седані A6 забезпечують для пасажирів і водія висококласний комфорт, який оцінять навіть найвибагливіші пасажири, які знають в цьому толк. Опціонально доступні функції вентиляції і масажу, які підвищують і без того чудовий комфорт салону. Також вам гарантований хороший внутрішній клімат: опціональний пакет якості повітря покращує повітря за допомогою двох тонких ароматів, іонізатора та ефективного фільтра проти шкідливих речовин. Додатковий панорамний скляний люк заливає інтер’єр природним світлом і покращує загальний огляд з салону.

В цілому, інтер’єр нового Audi A6 знаком по Audi A7 Sportback, сюди він перекочував без видимих ​​змін. Звичайних кнопок в салоні взагалі не залишилося, навколо вас лише сенсори і тачскрін. Як і у інших нових моделей марки, у Audi A6 два екрани на центральній консолі: верхній завідує інформаційно-розважальною системою, а нижній – за введення тексту і управління клімат-контролем.

Розширення можливостей: 4 варіанти підвіски в седані Audi A6 Limousine

Новий седан Audi A6 пропонує чотири варіанти підвіски: стандартна, спортивна і адаптивна (з електрокерованими амортизаторами), а також самий витратний, але висококласний варіант – пневмопідвіска, яка також має регульовані амортизатори. Пневмопідвіска Audi A6 дає седану високий рівень комфорту їзди та спортивну динаміку, за допомогою неї можна оптимально підігнати машину під полюбився стиль водіння і дорожні умови завдяки пакету Audi drive select. Комфортна, розслаблена або спортивна їзда – вирішуєте тільки ви.

Система повнокерованим шасі в новому Audi A6 Limousine

Новий Audi A6 – дивно маневрений в місті, моторний на сільських дорогах і зовсім впевнений в собі на шосе. Важливо сказати, що для седана з коробкою передач Tiptronic можна замовити спортивний задній диференціал, а для всіх версій «шістки» в якості опції доступна система повнокерованим шасі (з підрулюючими задніми колесами). У поєднанні з трансмісією tiptronic додатковий спортивний диференціал надає A6 ще більшу динамічну керованість, активно розподіляючи потужність між задніми колесами.

Під капотом нового Audi A6 вас може чекати один з пари 3,0-літрових двигунів V6 з 48-вольтової системою Mild Hybrid. Бензиновий 3.0 TFSI розвиває 340 л. с. і 500 Нм, дизельний 3.0 TDI – 286 л. с. і 620 Нм. Дизель оснащується 8-ступінчастим “автоматом” Tiptronic, бензиновий мотор – 7-ступінчастим “роботом” S-tronic. Обидві 3,0-літрові версії за умовчанням отримують повнопривідну трансмісію Quattro, конструкція якої залежить від типу коробки передач. У парі з коробкою Tiptronic працює система постійного повного приводу з диференціалом, для машин з коробкою S-tronic передбачена трансмісія Ultra, вміє підключати задні колеса при пробуксовці передніх.

Зовнішній дизайн – технологічний шик і елегантний стиль Audi

Як і моделі A8 і A7 Sportback, новий седан A6 – виразний представник нової мови дизайну Audi. З широкого переду і значних бічних повітрязабірників зі спортивної хромованою обробкою до вузьких заднім фарам з масою характерних вертикальних штрихів – прогресивний стиль повністю перетинає тіло нового A6 Limousine. Загострені бічні лінії з значними виступами над колісними арками нагадують нам про гени quattro. У новому поколінні A6 не відмахується від своїх традиційних цінностей – елегантного силуету з трьома вікнами, гострих ліній головний світлодіодним оптики і виразних задніх фор. Диски нового автомобіля Audi A6 Limousine

Диски в новому Audi A6 Limousine

Візуальний характер седана Audi A6 характеризується спортивною елегантністю, високими технологіями і вишуканістю. Зовнішність відрізняється збалансованими пропорціями – довгим капотом, довгою колісною базою і короткими виступами. A6 становить 4 939 міліметрів (16,2 фута) в довжину, тобто на 7 міліметрів (0,3 дюйма) довше, ніж у його попередника. Ширина була збільшена на 12 міліметрів (0,5 дюйма) до 1886 міліметрів (6,2 фути), а висота на 1,457 міліметрів (4,8 фути) тепер на 2 міліметри (0,1 дюйма) більше, ніж на попередній моделі. Широка, нізкопосаженние решітка Singleframe, плоскі фари і потужні контурні повітрозабірники повідомляють погляду спортивність.

Задні фари нового автомобіля Audi A6 Limousine

Асортимент фарб для нового A6 пропонує вибір з 14 кольорів, сім з яких є абсолютно новими для моделі. На додаток до базової версії, у вас є вибір з двох спортивних і дизайнерських зовнішніх оздоблювальних пакетів, а також культовий пакет обробки S line. Вони різняться в багатьох деталях, наприклад, у виконанні решітки Singleframe або бічних повітрязабірників. Всі лінії і всі кольори використовують гру світла і тіні на зовнішній поверхні, тим самим підкреслюючи скульптурну зовнішність автомобіля.

Новаторська технологія освітлення в новому Audi A6 Limousine

Опціональні світлодіодні фари HD Matrix LED забезпечують рекордно високу інтенсивність світла: вона перевищує звичайну ступінь освітлення в 10 разів. Світло передніх фар настільки концентроване, що перед A6 навіть в повній темряві дорожнього полотна залишається світло як удень. Дальність огляду за рахунок лазерного освітлення HD Matrix LED збільшена в 2 рази. Оптика HD Matrix LED вміє гасити окремі секції, щоб не зліпити водіїв зустрічних і попутних машин.

Система освітлення в новому Audi A6 пропонує набагато більше, ніж оптичний трюк: динамічний сигнал повороту рівномірно розподіляє світловий сигнал, роблячи напрямок повороту гранично чітким і прекрасно впізнаваним. За динамічні покажчики повороту відповідає 12 окремих світлодіодів.

Світлодіодні фари Audi HD Matrix

Світлодіодні фари HD Matrix – абсолютно особлива сучасна технологія освітлення. Найвища інтенсивність світла фар і 2 рази збільшена дальність огляду роблять HD Matrix LED однією з найпривабливіших опцій для нового седана Audi A6. Оптика HD Matrix LED вміє гасити окремі секції, щоб не зліпити водіїв зустрічних і попутних автомобілів. Також фари економно витрачають енергію, використовуючи освітлення зустрічних авто: вбудовані в вітрове скло камери виявляють джерела світла у фарах зустрічних машин і використовують їх замість «рідних». Процес інтелектуального освітлення налаштований на автоматичну роботу, що робить їзду вночі максимально розслабленою, комфортним і безпечним.

Світлодіодні фари HD Matrix в новому автомобілі Audi A6 Limousine

Пакет контурного освітлення салону Audi

Опціонально доступний пакет контурного освітлення салону пропонує близько 30 відтінків підсвічування з можливістю настройки. Додаткове освітлення салону створює приголомшливу атмосферу всередині нового A6 і ефектно підкреслює стильний дизайн інтер’єру. Високоточні контурні напрямні, виконані з світлодіодів, виділяють панель приладів, центральну консоль і інші важливі конструктивні елементи салону. Даний пакет вміло розставляє додаткові акценти в дизайні моделі і в цілому виводить зовнішність моделі на абсолютно новий рівень – рівень дизайнерського зразка в авто бізнес-класу.

Контурне освітлення салону в новому автомобілі Audi A6 Limousine Контурне освітлення салону нового автомобіля Audi A6 Limousine задні сидіння

Інтер’єр Audi A6 Limousine – футуристичний дизайн «бізнес-класу»

Інтер’єр нового A6 відрізняється вкрай стильним суворим дизайном – бездоганний вигляд, який виражає технічну компетентність і інноваційний характер седана Audi A6 Limousine. Безапеляційно високу якість матеріалів і обробки, турбота німців від комфорті і розкоші воістину не знає меж. Витончена приладова панель і широка безперервна горизонтальна лінія корпусу створюють простору атмосферу всередині салону.

Світлий Інтер'єр нового автомобіля Audi A6 Limousine Темний Інтер'єр нового автомобіля Audi A6 Limousine

Інтер’єр змінився набагато радикальніше, ставши куди більш цифровим. Інноваційний арсенал цифрових технологій з A6 поділилася нова A7 – мова йде про систему MMI з центральним дисплеєм діагоналлю 10,1 дюйма, під яким розташовується ще один 8,6-дюймовий сенсорний дисплей для управління бортовими системами. Зрозуміло, не обійшлося і без повністю цифрової приладової панелі.

Інтер'єр і обладнанням нового автомобіля Audi A6 Limousine Темний інтер'єр і обладнанням нового автомобіля Audi A6 Limousine Комфортабельний задній ряд сидінь нового автомобіля Audi A6 Limousine

Кольори і матеріали Audi A6 Limousine – асортимент на будь-який смак

Широкий асортимент кольорві і матеріалів, доступних для нового седана A6 дає вам шанс змінити ваш Audi до невпізнання і максимально пристосувати авто під свій естетичний смак. Стиль варіюється від елегантного до спортивного, від технічного до футуристичного. Доступні п’ять версій: basic, sport, design, design selection і пакет S line sport (з 19-дюймовими колесами і спортивною підвіскою). Кожен варіант має різні концепції кольору. Додаткові кольори і матеріали Audi A6 Limousine – це ваш ключ до знаходження автомобіля вашої мрії, без компромісів зі своїм смаком.

Задні габарити нового Audi A6 Limousine