Новий Audi A7 Sportback 2018: офіційна прем'єра 19 жовтня

Новий Audi A7 Sportback 2018: офіційна прем'єра 19 жовтня

Компанія Audi готується презентувати новий ліфтбек Audi A7 Sportback. Прем’єра відбудеться найближчого четверга (19 жовтня) в Audi Design Center, в Інгольштадті.

Після представницького седана Audi A8, ліфтбек A7 є головним продуктом останніх років у німецького виробника. Це люксовий «іміджевий флагман», який представляє втілення всіх актуальних досягнень Audi, але тільки в спортивному форматі. Акцент в A7 – не в технологічності та інноваційності, як в разі Audi A8, а в дизайні і потужних характеристиках – традиційних сильних сторонах спортивних моделей. І за цими напрямками Audi A7 Sportback збирається впевнено «обігнати» Porsche Panamera, BMW 6-Series Gran Coupe і запланований Mercedes-Benz CLS.

За попередньою інформацією, в екстер’єрі новітнього A7 буде реалізований дизайн-код, вже знайомий нам по седану A8 останньої генерації. Збільшена решітка радіатора, інноваційна світлодіодна оптика з оновленим дизайном і світлографикою. Корма, ймовірно, буде прикрашена абсолютно новими ліхтарями зі сполучним елементом у вигляді горизонтальної світловий поверхні.

Технічні характеристики Audi A7 Sportback 2018 також будуть на рівні новітнього седана A8: очікуються бензинова і дизельна версія V6 на 3.0 л. А «заряджена» версія Audi S7 може обзавестися 2,9-літровим турбомотором на 440 к.с., що зараз прикрашає Porsche Panamera. Також у лифтбека, швидше за все, будуть всі новітні технології, що стосуються розваг і безпеки, якими порадував седан Audi A8. «Базою» для нового автомобіля стане платформа MLB Evo.

Прем’єру Audi A7 очікують у всьому світі: ліфтбек і його «побратим», седан A6 мають масу шанувальників, завдяки швидкості і комфорту, відмінного інтер’єру і високоякісній обробці салону.

Офіційна прем’єра Audi A7 Sportback 2018 почнеться о 20:00 за київським часом у четвер, 19 жовтня. Заходьте на AmediaTV, якщо хочете побачити все на власні очі. У самий найближчий час на сайті офіційного дилера Audi Центр Київ Юг з’явиться нова інформативна сторінка про новий Audi A7 Sportback.