Новий Audi e-tron: поставки клієнтам почнуться в кінці 2018 року

Новий Audi e-tron: поставки клієнтам почнуться в кінці 2018 року

Уже в найближчі два місяці перші клієнти Audi отримають новітні електричні кросовери Audi e–tron. Початкова ціна на перший електричний SUV в Німеччині становить 79 900 євро.

Audi e–tron – перша повністю серійна модель з електричним приводом від Інгольштадта. Історія Audi налічує понад сотню років, однак перший повноцінний електрокроссовер виходить на серійний випуск тільки зараз, в 2018 році. Варто відзначити, що Audi – один з перших виробників в сфері електричної мобільності.

Новий автомобіль Audi e–tron

Електродвигуни Audi e–tron

Електричний позашляховик оснащений двома потужними електродвигунами, які є CO2 –нетральнимі і практично безшумними. Нове покоління приводу quattro забезпечує відмінну тягу і динаміку. Він забезпечує оптимальний розподіл крутного моменту ефективно і безперервно. Ключовим фактором для спортивного характеру та видатної поперечної динаміки є низьке і центральне положення, в якому встановлена ​​акумуляторна система. Це дає автомобілю потенціал для їзди на великі відстані. Уміло продумана аеродинаміка також вносить значний вклад в ефективність ходової частини.

Новий автомобіль Audi e–tron інтер'єр

Інтер'єр і оснащення Audi e–tron

Усередині Audi e–tron пропонує помітний простір і комфорт. Салон електричного кросовера виконаний в кращих традиціях нової концепції дизайну Audi. Бездоганне оздоблення і висококласні матеріали створюють атмосферу розкоші. Також в Audi e–tron представлений повний комплекс функцій і систем допомоги. Мультимедійна система MMI включає в себе широкий функціонал, включаючи LTE Advanced і Wi–Fi в базовій версії.

Новий автомобіль Audi e–tron вигляд збоку

Виробництво Audi e–tron

Audi e–tron активно збирається на одному з заводів Audi в Брюсселі, на складальній лінії з нейтральним СО2. Перші поставки, нагадаємо, почнуться в кінці 2018 року.