Новий Audi RS 5 приносить Audi чергову перемогу в серії DTM 2017

Новий Audi RS 5 приносить Audi чергову перемогу в серії DTM 2017

Джеймі Грін в черговий раз зумів завоювати перемогу у другій гонці серії DTM 2017 Хоккенхайме незважаючи на п'ятисекундний штраф. У цей недільний день гоночного турніру Джеймі Грін в черговий раз був на висоті і показав вищий пілотаж.

Новий автомобіль Audi RS 5

Audi RS 5 в серії DTM 2017

Автомобіль безпеки виїхав на трасу після зіткнення трьох гонщиків заїзду. Грін перехопив лідерство після рестарту у володаря поул-позиції — Тімо Глока і, незважаючи на те, що стюардам не сподобався його маневр і йому дали штраф в п'ять секунд, Тімо зумів створити достатню перевагу, щоб залишитися лідером після піт-стопа.

Новий автомобіль Audi RS 5 фото

Британець продовжив нарощувати свою перевагу, але в середині дистанції пішов сильний дощ. Грін поїхав в бокси на коло пізніше тих, хто чекав дощу, і все одно зміг виїхати з піт-лейн з відчутною перевагою. Ауер відправився на свій піт-стоп на два кола пізніше.

На мокрій трасі Гріну вдалося здобути першу перемогу з торішнього етапу DTM в місті Зандворте, британець з команди Audi Sport з п'ятисекундним відривом перетнув фінішну лінію випередивши співвітчизника Гері Паффетт з команди Mercedes-Benz.

Недільні умови для перемоги були далеко від ідеальних, ділитися враженнями після своєї 14-ї перемоги в гонках DTM Джеймі Грін — «Сьогодні були дуже складні погодні умови і гонка проходила з колосальною напругою. Це заслужене досягнення є першою нагородою за напружену роботу протягом зимової підготовки до серії DTM 2017 » Навіть Дітер Гасс — керівник підрозділу Audi Sport, був вражений виступом англійця. «Сьогодні був дуже складний день і ця перемога повністю заслужена. Джеймі Грін, отримав перемогу незважаючи на дощову погоду і штраф. Грін великий молодець і це фантастичний для нас результат».

Всі три пілоти команди Audi Sport набрали високі бали в недільній гонці. Ніко Мюллер з Audi Sport Team Abt був другим кращим пілотом Audi незважаючи на зіткнення з колегою по команді Лоїк Дювалем і Роберт Уікенсом – водієм команди Mercedes-Benz. Ніко зайняв кваліфікаційне п'яте місце.

Майк Рокенфеллер – ще один представник Audi Sport Team Phoenix завоював сьому позицію, незважаючи на те, що йому довелося двічі заходити на піт-стоп для замінені сліковой гуми призначеної для гоночних умов під час дощу.

Audi RS 5 фото

Недільна гонка була суцільним розчаруванням для Маттіас Екстрему. Після перемоги в чемпіонаті FIA Rallycros, швед в першій половині гонки з десятої позиції турнірної сітки вирвався на три позиції вперед. Після піт-стопа і заміни шин, Екстрем втратив позиції та фінішував одинадцятим і залишився без кваліфікаційних балів.

Audi RS 5

Лоик Дюваль пілот спортивного автомобіля Audi RS 5 DTM – представник підрозділу Audi Sport з команди Audi Sport Team Phoenix фінішував восьмим і теж приносить бали для своєї команди. Ще більш гірким розчаруванням гонка видалася для німецького пілота команди Audi Sport Team Rosberg, стартувавши з першого ряду Рене вибув на 4 колі і був доставлений в лікарню через сильний біль в шиї.

Новий Audi RS 5