Новий Audi SQ5 TFSI: відчуйте спортивний драйв

Новий Audi SQ5 TFSI: відчуйте спортивний драйв

Ідеалом та зразком у світі спорткарів стають одиниці: лише ті моделі, в яких висока продуктивність та інноваційні можливості реалізовані в гармонії з дизайном. Корпус і всі деталі оформлення авто повинні підкреслювати внутрішню міць і силу, бути єдиним цілим з ними, а не просто «подобатися оку». Новий Audi SQ5 TFSI - саме такий, зразковий спортивний автомобіль, який дійсно відображає класичний ідеал.

Новий автомобіль Audi SQ5 TFSI фото

Двигун Audi SQ5 3.0 TFSI

У нього є все: потужність, інтелект і краса. SQ5 - це значно більше, ніж практичність і високі швидкості; мова йде досконале втілення ідеалу спортивного автомобіля. Вражає абсолютно кожна деталь, і зокрема, новий турбований двигун V6 3.0 TFSI з алюмінію: з робочим об'ємом 2 995 см3, потужністю 354 л. с., крутний момент 500 Н • м, він вміє всього за 5,4с з місця досягати швидкості в 100 км / ч. Висока і межа швидкості -250 км / ч. А ось витрата палива, навпаки, досить низька: 8,3л на 100 км. Як і рівень викидів CO2 - 189 г / км, що на 13 г / км менше, ніж у моделей-попередників.

Покращений процес згоряння палива

У новому Audi SQ5 TFSI оптимізований процес згоряння палива, що робить V6 3.0 TFSI ще більш ефективним: використовується так званий принцип «B cycle» і форсунки високого тиску, розташовані всередині камери згоряння. Фаза компресії штучно скорочена, що позитивно впливає на коефіцієнт стиснення при включеному двигуні. Як результат: більш ефективне згорання палива і збільшення продуктивності V6 3.0 TFSI. Завдяки робочому такту, який в стандартному режимі довше такту стиснення, значно підвищується ефективність згоряння палива та, відповідно, підвищується загальна ефективність двигуна. Результат - Audi SQ5 TFSI пропонує більш низьку витрату палива, особливо під час швидкісних і тривалих поїздок. В цілому, модель стала на 35 кг легше попередника, чого вдалося домогтися інтелектуальним суміщенням високоміцної сталі і алюмінію - це також доповнює відчуття гнучкості.

Tiptronic і quattro: динаміка водіння

В оновленому Audi SQ5 реалізована приголомшлива динаміка водіння. 8-ступінчаста коробка передач tiptronic дозволяє в будь-якій ситуації плавно перемикатися між режимами і командами. КП працює в зв'язці з системою повного приводу quattro, і разом вони перетворюють водіння в справжній спорт - динамічний і азартний. У режимі звичайної їзди відбувається перерозподіл тяги двигуна з обмеженим акцентом на задню вісь, а коли виникає необхідність, система quattro перекидає необхідний крутний момент на вісь, де є підвищене зчеплення з дорожнім покриттям. Audi SQ5 завжди стабільний та забезпечує точне й динамічне управління.

Такої високої динаміки не було б і без нового електромеханічного рульового управління: воно має особливі S-настройки, що доводять загальну динаміку авто до досконалості.

Новий автомобіль Audi SQ5 TFSI

Системи підтримки для управління автомобілем

Уже в базовій версії Audi SQ5 закладений цілий спектр додаткових електронних систем, яке допомагають водієві відчути за кермом максимальну впевненість і точність. Наприклад, система Predictive efficiency assistant в будь-якій ситуації підкаже оптимальну техніку водіння для болем економного витрати палива, адаптивний круїз-контроль (ACC) подбає про комфортне русі в щільному міському трафіку, а також дасть сигнал, корду відстань до іншого авто стане занадто коротким. Окремо варто відзначити систему безпеки Audi pre sense city: вона зведе до мінімуму ризик будь-яких сутичок на дорогах, яке так часто случаються на українських дорогах.

Оформлення кузова і дизайн Audi SQ5

Дизайн нового Audi SQ5 складається з безлічі різноманітних елементів, які в сумі приголомшливо підкреслюють спортивність і динаміку, що закладені всередині. Міць спортивних бамперів спереду і ззаду, виступаючі повітрозабірники і чудовий дифузор з сітківкою вставкою - таке поєднання змушує захоплюватися Audi SQ5 навіть при вимкненому моторі. Також Audi SQ5 порадувала ексклюзивної гратами радіатора: її прикрашають здвоєні алюмінієві планки і контрастні декоративні елементи матового темно-сірого кольору. Акценти в дизайні розставлені і за допомогою емблем S з червоним ромбом, розміщені в різних місцях. Освітлення повністю складається з світлодіодних елементів, і виглядають вони просто приголомшливо.

Новий автомобіль Audi SQ5

Інтер'єр: зразок спортивної елегантності

В інтер'єрі Audi SQ5 TFSI панує спортивна елегантність: він виконаний в темних тонах, а пороги дверей оснащені м'якою підсвічуванням і прикрашені емблемами S. Рульове колесо і спортивні сидіння оббиті контрастною прострочкою, а в деяких місцях салону поміщені декоративні вставки з матового алюмінію. Опціонально можна замовити кілька варіантів обробки салону деревом, а також ексклюзивні карбонові вставки.