Оригінальні запасні частини
Оригінальна гальмівна рідина Audi

Оригінальна гальмівна рідина Audi

Гальмівна рідина - важливий компонент гальмівної системи, необхідний для передачі зусилля від головного гальмівного циліндра до колісних, іншими словами, від педалі гальма до гальмівних дисків коліс. Відноситься до витратних матеріалів і регулярно вимагає заміни: тільки при використанні оригінальної гальмівної рідини Audi ви можете розраховувати на ефективне гальмування на трасі.

Основні вимоги до гальмівної рідини Audi


- Висока стійкість до високих температур і тиску. Рідина не повинна замерзати, кипіти або стискатися навіть в екстремальних умовах експлуатації.
- У гальмівної рідини має бути низький вміст води, інакше гальмівна система не зможе ефективно працювати. Температура кипіння знизиться і в рідини з'являться бульбашки, що лопаються при підвищеному тиску - це веде до частковим або повним порушенням в роботі гальмівної системи.
- Проводити заміну гальмівної рідини слід з оглядкою на рекомендації виробника. Це гарантія тривалої та ефективної роботи гальмівної системи при будь-яких умовах експлуатації і в будь-якій дорожній ситуації.
- У гальмівної рідини має бути присутня хімічна нейтральність щодо матеріалів, з яких виконана вся гальмівна система. В іншому випадку можлива корозія трубок і циліндрів, руйнування ущільнень і т.д.

Переваги оригінальної гальмівної рідини Audi


Оригінальна гальмівна рідина підтримує надійну роботу гальм за рахунок наступних якостей:

- Гарантія високої швидкості потоків всередині гальмівної системи, скорочення часу реакції електронної системи стабілізації і, відповідно, поліпшення стійкості автомобіля в поворотах, в тому числі при дуже низькій температурі повітря.
- Прискорене наростання гальмівного тиску. - Збереження високої плинності при температурі повітря до -40 ° C і надійна робота гальм навіть при сильному морозі.
- Надійна робота гальм при насиченні гальмівної рідини водою і при високих теплових навантаженнях.
- Допускається використання на моделях Audi попередніх років.
- Відповідність суворим вимогам до якості відповідно до стандарту VW 501 14.

Выберите себе язык

Русский Украинский