Оригінальні запасні частини
Оригінальна моторна олива

Оригінальна моторна олива

Оригінальне моторна олива Audi - спеціальна мастильна рідина, що застосовується для обслуговування поршневих і роторних двигунів внутрішнього згоряння. Моторне масло покликане знизити тертя між рухомими деталями - циліндрами, поршнем і розподілвалом, а також знизити витрату палива. Застосування якісного моторного масла підвищує ефективність роботи двигуна і запобігає можливому перегрів мотора, продовжує його термін служби.

Сучасні моторні оливи мають в своєму складі базові масла і присадки, що покращують їх властивості. З базових масел часто використовують дистиляти та залишкові компоненти, їх суміші, вуглеводневі компоненти і синтетичні продукти різних видів. Всі мастильні речовини, що входять до складу масел, відмінно очищають елементи двигуна і виводять з нього залишкові продукти згоряння і опади. Масло вбирає всі забруднюючі речовини в себе, так що навіть саме високоякісне масло поступово втрачає свої корисні властивості, його якість знижується.

Регулярна заміна моторного масла Audi є обов'язковим пунктом в обслуговуванні вашого автомобіля. Паралельно з моторним маслом слід міняти і сам фільтр: тим самим ви уникнете передчасне старіння масла через забруднення відфільтрованими речовинами.

Чому так важливо використовувати оригінальну моторну оливу Audi:


По-перше, ваш автомобіль є складним сучасним апаратом, і всього його елементи, вузли і механізми створювалися за певними технічними стандартами, який передбачає застосування тільки унікальних розробок цього бренду. У зв'язку з цим, тільки оригінальне масло може забезпечити максимально якісну роботу двигуна на вашому авто.

По-друге, універсальні масла не здатні гарантувати нормальну роботу автомобіля, на відміну від оригінального масла. Оригінальна продукція Audi забезпечує найкращі експлуатаційні характеристики для вашого двигуна і всього автомобіля. З якісним моторним маслом ви заощадите на паливі, захистіть ваш двигун від зносу, знизите обсяг шкідливих викидів і подбаєте про його ефективному очищенню.

Головні переваги оригінальної моторної оливи Audi:


- Ідеально підходить для вашого Audi, так як оптимізований конкретно під ваш двигун і відповідає характеристикам всіх компонентів, що використовуються при виробництві автомобіля.
- Має низький вміст компонентів, що утворюють сажу.
- Бездоганно працює між інтервалами технічного обслуговування.
- Зберігається ідеальна консистенція при екстремальних робочих і зовнішніх температурах, за рахунок чого захист двигуна знаходиться під надійним захистом від зносу.
- Висока економія палива і низький обсяг викидів CO2.

Выберите себе язык

Русский Украинский