Оригінальні запасні частини
Оригінальні фільтри салону Audi

Оригінальні фільтри салону Audi

Салонні фільтри запобігають потраплянню забруднень і шкідливих речовин всередину салону автомобіля Audi. Наявність нових оригінальних фільтрів значно підвищує ефективність роботи всієї системи кондиціонування і загальний комфорт їзди. Це гарантія того, що в салон не проникне запах гару від великовантажних автомобілів та інших джерел шкідливих елементів.

В салоні офіційного дилера Audi Центр КиївЮг оригінальні фільтри салону представлені дуже широко. Нашим клієнтам доступні протиалергічні, пилові і комбіновані фільтри з активованим вугіллям. Наші консультанти допоможуть підібрати підходящий салонний фільтр під конкретний автомобіль і ваші уподобання. Наприклад, для моделей Audi A4, A6 b A8 використовують вугільні фільтри: вони включають в себе кілька шарів, в які додано активоване вугілля. Завдяки пористій структурі фільтрів неприємні запахи поглинаються особливо ефективно і швидко.

Оригінальні фільтри салону від Audi - єдиний надійний спосіб захисту від 50 видів шкідливого пилу та інших видів забруднень. Своєчасна заміна цих елементів дозволить захистити вашу імунну систему і органи дихання від будь-яких шкідливих газів і продуктів згоряння - озону, оксидів азоту, діоксину сірки і т.д. Подбавши про обслуговування салонного фільтра, ви вбережете себе від почуття нудоти, болі в горлі, проявів алергії та інших неприємних відчуттів, пов'язаних з впливом шкідливих речовин. Повітря в салоні автомобіля завжди буде залишатися свіжим і чистим.

Важливість регулярної заміни салонного фільтра полягає ще і в тому, що його відсутність (або закінчення терміну служби) веде до порушення уваги і самопочуття водія: з'являється втома і знижується концентрація уваги. Також знижується оглядовість, запотівають вікна, з'являється сперте повітря і загазованість в салоні.

Німецька асоціація по боротьбі з алергією та астмою (DAAB) рекомендує міняти фільтри салону Audi 1 раз на рік або кожні 15 000 км пробігу. Паралельно з цим рекомендується проводити чистку системи кондиціонування автомобіля.

Корисні факти про салонні фільтрів Audi:


- Якщо водій чхає на швидкості близько 50 км / год, автомобіль встигає проїхати ще 13 метрів, перш ніж він знову зможе контролювати дорожню ситуацію.
- Згідно з даними автомобільного клубу Німеччини Automobil-club von Deutschland (AvD), який є найстарішим німецьким клубом в своєму роді, 25% всіх аварій обумовлені тими чи іншими симптомами алергії у водіїв.
- занадто висока концентрація пилу, сажі та мікроорганізмів в повітрі здатна привести до швидкої втрати сил і зниження зосередженості у водія.
- При сильно засміченому фільтрі всілякі забруднення потрапляють в кондиціонуючі системи автомобіля, що призводить до виникнення неприємних запахів.
- Салонний фільтр з вичерпаним терміном служби обмежує потік свіжого повітря, що потрапляє всередину машини. В результаті швидко запотівають скла і погіршується оглядовість.

Користь оригінальних салонних фільтрів Audi полягає в наступному:


- Видалення 99% пилку з повітря, що викликає чхання, сльозотеча і інші симптоми алергії.
- Ефективне очищення повітря за рахунок використання багатошарового фільтруючого матеріалу. Деякі верстви затримують великі частки пилу і сажі, а інші видаляють грибки, частинки пилку і інші речовини, що несуть шкоду для легких.
- Створення можливості для надходження чистого повітря в салон авто в достатніх обсягах.
- Усунення неприємних запахів, поглинання газоподібних забруднювачів і перетворення озону в кисень.
- Запобігання швидкого запотівання скла і забезпечення бездоганної видимості.

Головні переваги оригінальних фільтрів салону Audi:


- Шар активованого вугілля поглинає всі шкідливі речовини, включаючи озон, бензол і толуол.
- Відбувається ефективна фільтрація твердих забруднюючих речовин, таких як сажа, пилок і дрібний пил.
- Полегшення симптомів алергії.
- Захист системи кондиціонування повітря.

Выберите себе язык

Русский Украинский