Оригінальні запасні частини
Оригінальні лобові стекла Audi

Оригінальні лобові стекла Audi

Оригінальні лобові стекла Audi - захист водія і пасажирів від будь-яких несприятливих зовнішніх умов, наприклад, комах і птахів, різких потоків повітря, природних опадів і т.д. Оригінальне лобове скло забезпечує необхідний комфорт і безпеку всередині салону вашого Audi. Крім того, лобове скло в значній мірі формує аеродинамічне обтікання автомобіля, а конструкція його отвору додає жорсткості кузову автомобіля.

Лобові стекла Audi виготовляються в умовах суворого контролю якості. Регулярно проводяться численні випробування елементів на предмет відповідності всім технічним вимогам. Перевірки проводяться також на етапі складання автомобіля. Як результат - оригінальні лобові стекла Audi завжди мають достатню міцність, легкість і прозорість.

Корисні факти про лобове скло Audi:


- Навіть незначні пошкодження лобового скла значно знижують статичну міцність.
- Вітрове скло повинне бути встановлено відповідно до технології, інакше воно може не витримати навантаження від подушок безпеки, які в разі необхідності зливу впираються у внутрішню поверхню лобового скла.
- Погіршити огляд для водія можуть навіть найдрібніші подряпини на поверхні скла, що виникли через вплив піску та пилу.

Оригінальні лобові стекла Audi:


- Виготовлені в суворій відповідності з технічними умовами Audi і з урахуванням рекомендацій серійного виробництва - це зберігає їх стабілізуючий вплив на конструкцію кузова.
- Оптимальне відповідність розмірам отвору, що забезпечує швидку, легку і безпечну установку лобового скла в автомобіль.
- Чи здатні забезпечувати стабільно високий рівень комфорту під час їзди завдяки високій шумоізоляції і достатньою захисту від УФ-випромінювання.
- Доступні в різних кольорах тонування і затемненої смуги.
- Добра придатність до ремонту. Можливо відновити лобове скло навіть після пошкодження щебенем, якщо пошкоджена ділянка знаходиться поза межами поля зору водія, а за своїми розмірами не перевищує монету в 5 копійок.

Переваги оригінальних вітрових стекол Audi:


- бездоганні оптичні властивості;
- зразкова точність виготовлення;
- низька чутливість до розтріскування;
- низький ступінь спотворень;
- ідеальна сумісність з оригінальними склоочисниками і, відповідно, максимальний ефект при очищенні скла;
- гарний опір зовнішнім впливам і УФ-випромінюванню;
- мінімальна теплопровідність;
- високі шумо - і віброізоляційні властивості.

Выберите себе язык

Русский Украинский