Оригінальні запасні частини
Оригінальні масляні фільтри Audi

Оригінальні масляні фільтри Audi

Масляний фільтр в автомобілі виконує функцію очищення моторних, трансмісійних та мастил, а також гідравлічних рідин від різних забруднень. Головне завдання фільтра - очищення масляного контуру двигуна: масло використовується в ньому з метою зменшення тертя і охолодження, а також виведення продуктів розпаду. Принцип роботи масляних фільтрів нагадує роботу фільтрів для очищення води, з тією лише різницею, що перші працюють в більш складних умовах і частіше вимагають заміни.

Установка на ваш автомобіль оригінального масляного фільтра Audi - гарантія того, що продукти горіння, пилу і інші небажані частки не потраплять в порожнину мотора, не завдадуть йому ніякої шкоди. Саме завдяки фільтрації сучасні автомобілі можуть легко долати багатотисячні кілометрові пробіги без необхідності ремонту.

Основна деталь масляного фільтра - округлий елемент зі спеціального паперу, здатної затримувати будь-які шкідливі домішки, які загрожують двигуну. Перш ніж купити оригінальний олійного фільтр Audi, необхідно звернути увагу на модель авто. Виріб повинен підходити по всіх параметрах, щоб забезпечити ефективну фільтрацію. Пошкоджений або сильно зношений фільтр незмінно веде до пошкоджень двигуна.

Оригінальні масляні фільтри Audi:


- Випуск фільтрів проводиться за найвищими стандартами якості Audi і з урахуванням специфіки тієї чи іншої моделі двигуна. Ідеальна відповідність всіх характеристик.
- Гарантія стабільно високої потужності двигуна, турбота про довговічність його компонентів.
- Стабільна подача масла при будь-яких умовах експлуатації, стійкість до впливу екстремальних температур, вологи, хімічних речовин і т.д.
- Надійне видалення частинок бруду, сажі і металевих продуктів зносу.
- Проведення оптимальної змазки вже під час пуску двигуна і його високий захист завдяки спеціальним зворотнім клапанам.

Це корисно знати про масляні фільтри Audi:


- Оригінальний масляний фільтр від Audi збільшує потужність мотора, знижує витрату палива і підвищує термін служби двигуна вашого авто.
- Завод-виробник завжди встановлює конкретну періодичність заміни фільтра - її слід дотримуватися. Масло слід міняти одночасно з фільтром: в іншому випадку потрапила в фільтр бруд буде вимиватися з нього новим маслом.
- Слід своєчасно перевіряти рівень масла в двигуні, щоб забезпечити високу ефективність фільтрації.

Выберите себе язык

Русский Украинский