Оригінальні запасні частини
Оригінальні повітряні фільтри Audi

Оригінальні повітряні фільтри Audi

Повітряний фільтр - ефективний засіб очищення повітря всередині автомобіля. В процесі експлуатації будь-який автомобіль споживає великий обсяг атмосферного повітря, і якщо не очищати його, то частинки пилу і бруду зможуть потрапити всередину двигуна - це може привести до серйозних наслідків. Крім функції очищення, повітряний фільтр також глушить шум, що поширюється по впускному тракту, і служить як регулятор температури горючої суміші.

Повітряний фільтр можна назвати легкими транспортного засобу: через нього проходить все повітря, що надходить до мотору автомобіля. У зв'язку з цим якість фільтра грає величезну роль для працездатності двигуна. Практично у всіх сучасних легкових авто встановлені паперові повітряні фільтри, що відрізняються лише конфігурацією. За якістю фільтрації, в питаннях надійності та своїм габаритам паперові фільтри перевершують аналогічні вироби.

Фахівці рекомендують своєчасно міняти повітряні фільтри, щоб уникнути проблем з двигуном. Фільтри, що зношуються і тому їх регулярна заміна є обов'язковим нормативом.

Корисні факти про повітряні фільтри Audi:

- Якщо фільтр досить засмічений, у впускному колекторі виникне розрідження, яке зробить можливим потрапляння пилу в двигун.
- Потужність і крутний момент визначаються обсягами всмоктуваного повітря: таким чином, фільтр сприяє витраті повітря на впуск в необхідному обсязі.
- Гофрований папір повинна надійно закріплюватися в фільтрувальних елементі: це робить його стійким до деформацій і високої вологості повітря.
- Міняти повітряний фільтр слід після 80-100 тисяч км пробігу: саме на цьому етапі витрата повітря починає знижуватися, і поступово падає потужність двигуна, збільшується витрата палива і збільшується токсичність відпрацьованих газів.

Оригінальні повітряні фільтри Audi:


- Виготовлення фільтрів здійснюється під конструкцію і характеристики конкретного двигуна, що дає можливість повністю реалізувати потенціал вироби.
- Гарантія надійного захисту двигуна від будь-яких забруднень, незалежно від розмірів.
- Необхідний рівень вбирання бруду за рахунок особливої технології гофрування і тиснення паперу, а також завдяки великій площі поверхні, що фільтрує.
- Зниження шуму від двигуна.
- Точна відповідність фільтра розмірами корпусів двигуна, за рахунок чого забезпечується надійне ущільнення з'єднань.
- Висока працездатність протягом усього терміну служби.

Переваги оригінальних повітряних фільтрів Audi:


- Стабільна і ефективна робота незалежно від ступеня навантаження і умов експлуатації.
- Висока витрата повітря.
- Повна відповідність елементів фільтра і конструкції двигуна, розмірами посадкового місця.
- Достатня площа фільтруючої поверхні.

Выберите себе язык

Русский Украинский