Оригінальні запасні частини
Оригінальні щітки склоочисника Audi

Оригінальні щітки склоочисника Audi

Наявність склоочисника з працездатними щітками в комплектації автомобіля є нормативною вимогою. Тільки оригінальні щітки склоочисника Audi забезпечать вам безпеку і ідеальний огляд при будь-якій погоді. Щітки склоочисника відносяться до видаткових елементів авто і потребують періодичної заміни.

Існує дві основні вимоги до щіток склоочисника - не перекривати огляд під час паркування і забезпечувати високу покриття очищення. Оригінальні вироби від Audi ідеально відповідають всім вимогам: за умови своєчасної заміни щітки ефективно видаляють вологу і бруд з вітрового скла незалежно від інтенсивності опадів.

Також варто відзначити виняткову зносостійкість оригінальних щіток склоочисника Audi, яка вигідно відрізняє їх від будь-яких аналогів. Якщо для вас важливі бездоганні експлуатаційні властивості і термін служби, то купуйте тільки оригінальну продукцію. У салоні Audi Центр Київ Юг щітки склоочисника завжди доступні в наявності для будь-яких моделей і модифікацій.

Корисні факти про щітки склоочисника Audi:


- За 6 місяців щітки склоочисника проходять по поверхні вітрового скла близько 800 км. При такому навантаженні природний знос виробів неминучий. Від стану щіток безпосередньо залежить безпека руху, тому фахівці рекомендують регулярно міняти ці витратні елементи.
- Додаткове навантаження на щітки робить навколишнє середовище: через вплив озону і сонячного світла вони стають менш еластичними, а їх гумова поверхня стає пористої й дає тріщини.
- Через зношені щітки на вітровому склі з'являються розводи і плівка брудної води, що веде до появи неприємних звуків під час роботи склоочисника.

Переваги оригінальних щіток від Audi:


- Висока якість очищення поверхні скла при будь-яких погодних умовах.
- Висока зносостійкість.
- Мінімальний рівень шуму.
- Рівномірнеприлягання до поверхні, завдяки вбудованому спойлеру; ідеальне відповідність щіток вигинів і формі стекол.
- Стабільна робота на високій швидкості їзди завдяки аеродинамічній формі.
- Висока стійкість матеріалів щітки до екстремально низьких температур.
- Наявність індикатора зносу.

Выберите себе язык

Русский Украинский