Оригінальні запасні частини
Оригінальні свічки розжарювання Audi

Оригінальні свічки розжарювання Audi

Оригінальні свічки розжарювання Audi - елемент дизельного двигуна, необхідний для полегшення холодного пуску: на відміну від свічок запалювання, вони не створюють іскри і є лише звичайним електронагрівальним елементом. Спіралі свічки розжарювання при працюючому двигуні завжди знаходяться в нагрітому стані і в кінці кожного такту стиснення відбувається займання паливо-повітряної суміші.

Свічка розжарювання Audi з електронним управлінням досягає температури близько 1100 ° всього за 1-2 секунди. Якщо в автомобілі використовуються саморегулюючі свічки розжарювання, то для них необхідне попереднє нагрівання.

З огляду на, що свічки розжарювання з'єднуються паралельно один одному, вихід з ладу одного виробу не впливає на ефективність інших. Однак рекомендується провести її заміну в короткі терміни, щоб запобігти труднощам при холодному запуску двигуна. Найчастіше порушення в роботі свічок виникають в холодний період. У 80% випадків свічки розжарювання замінюють взимку, в період з вересня по березень-квітень. Якщо проігнорувати необхідність заміни свічок розжарювання, в холодну пору року у вас можуть виникнути серйозні проблеми з тим, щоб завести дизельний двигун.

Рекомендуємо використовувати для автомобіля тільки оригінальні свічки розжарювання Audi. У нашому салоні на Дніпровській набережній, 16-В ви можете купити будь-які види свічок розжарювання та інших запасних частин для вашого Audi.

Головні переваги оригінальних свічок розжарювання Audi:


- Бездоганна адаптація свічок під двигуни різних моделей Audi.
- Відмінна економія палива, зниження шкідливих викидів і м'якість роботи двигуна під час пуску.
- Компактні розміри конструкції, які не знижують високої надійності.
- Можливість легко отримувати свічки розжарювання без пошкодження різьблення або блоку циліндрів - знижено утворення нагару і висока стійкість до корозії.
- Висока довговічність виробів, що робить їх покупку дуже вигідною і економічною.

Выберите себе язык

Русский Украинский