Оригінальні запасні частини
Оригінальні амортизатори Audi

Оригінальні амортизатори Audi

Оригінальні амортизатори Audi грають особливо важливу роль при гальмуванні, розгоні і активному маневруванні автомобіля. Вони здатні згладжувати коливання кузова при їзді по нерівній дорозі, стабілізувати кузов і розподіляти сили в ходової частини під час набору швидкості або маневрах. Зношені амортизатори не зможуть виконувати перераховані завдання, відповідно, безпеку і комфорт їзди будуть істотно нижче. Без повністю працездатних амортизаторів багаторазово підвищується ризик заметів, збільшується гальмівний шлях і виникає великий ризик ДТП.

Рекомендуємо своєчасно діагностувати і проводити заміну амортизаторів на вашому автомобілі Audi. Подбавши про обслуговування амортизаторів, ви не тільки забезпечите необхідний рівень безпеки і комфорту їзди, але і захистіть інші деталі підвіски від зайвого навантаження і швидкого зносу, наприклад, опори, важелі, стабілізатори і сайлентблоки.

Переваги оригінальних амортизаторів Audi


- Відмінна реакція на будь-які нерівності дороги. Як результат, швидке гасіння коливань і бездоганне зчеплення коліс з дорогою.
- Правильний розподіл навантаження на ходову частину під час здійснення поворотів, підвищення чіткості реакції при керуванні автомобілем і підвищення його стійкості в таких ситуаціях.
- Створення умов для коректної роботи вузлів ходової частини, включаючи гальмівну систему і допоміжні системи безпеки (ABS, ESP) - це стає можливим завдяки ідеальній адаптації для кожної моделі Audi.
- Гарантія поздовжньої стійкості автомобіля під час екстреного гальмування незалежно від маси багажу, всіх пасажирів і наявності причепа.
- Високий захист різних вузлів і деталей ходової частини від перевантаження. Амортизатори допомагають запобігти передчасному зносу шин і, як наслідок, зайвих витрат.

Додаткова інформація

Несправність амортизаторів і їх знос несуть великі ризики для автомобіля, а також водія і його пасажирів. Знос відбувається поступово і тому часто залишається непоміченим - в якийсь момент необхідний захист автомобіля може виявитися неефективною.

Рекомендуємо перевіряти амортизатори автомобіля Audi при досягненні позначки пробігу від 60 000 до 80 000 км. У салоні Audi Центр Київ Юг ви знайдете оригінальні амортизатори Audi всіх видів і комплектацій, і завжди в наявності.

Выберите себе язык

Русский Украинский