Потрійна прем'єра: Audi S6 Limousine і Audi S6 Avant, Audi S7 Sportback 2019

Потрійна прем'єра: Audi S6 Limousine і Audi S6 Avant, Audi S7 Sportback 2019

Квітень 2019 став для Audi часом трьох великих спортивних прем'єр. Офіційно представлені Audi S6 в кузовах седан і універсал, а також купе Audi S7. Всі автомобілі оснащені дизельним (TDI) двигуном V6 з електричним компресором і технологією "м'якого гібрида".

Головні особливості Audi S6 Limousine, Audi S6 Avant і Audi S7 Sportback 2019

Професійний спорт поєднується з елегантною естетикою - короткий опис того, що чекає Вас в будь-якому автомобілі з трьох. Седан, універсал або купе - в кожному з них закладений потужний і складний потенціал їх технологій, ефективності, високої потужності, індивідуальності та експлуатаційної гнучкості. Прекрасні автомобілі для далеких поїздок, відмінні транспортні засоби для повсякденного використання. Під капотом вперше об'єднаний потужний 3.0 TDI з електричним компресором і 48-вольтовою бортовою мережею. Вони доповнені спортивною підвіскою з регульованим демпфуванням, динамічним рульовим керуванням для всіх коліс, керамічною гальмівною системою.

Audi S6 Limousine вид на кокпіт

Нові Audi S6 Limousine, Audi S6 Avant і Audi S7 Sportback 2019 мають розширений комплекс новітніх систем допомоги і функцій інформаційно-розважального спектру.

Автомобілі буквально пронизані технологіями, штучним інтелектом і турботою про комфорт. Оцініть елегантний вираз любові до спорту, уособлене в новому поколінні седана і універсала Audi S6, а також купе Audi S7 Sportback.

Карколомний крутний момент: електричний компресор і 700 Ньютон-метрів крутного моменту

Нові Audi S6 Limousine, Audi S6 Avant і Audi S7 Sportback демонструють позамежну величину крутного моменту - цілих 700 Ньютон-метрів. І він доступний при діапазоні від 2500 до 3100 об/хв - бездоганна продуктивність для любителів швидкісних поїздок.

Всі три "заряджених" моделі цікаві, серед іншого, унікальним поєднанням електричного компресора в двигуні з 48-вольтовою бортовою електричною мережею. Ніколи раніше "дизель" V6 не оснащувався цими технологіями. Потужність самого двигуна не менш вражаюча: 349 к.с. або 257 кВт. Трансмісія має автоматичне восьмиступінчасту коробкою передач tiptronic, яка завжди працює в парі з постійним повним приводом quattro. Таким чином, спортивні моделі Audi S6, Audi S6 Avant і Audi S7 Sportback мають найсильніший технічний та динамічний потенціал.

Автомобіль Audi S7 Sportback
Автомобіль Audi S7 Sportback
Автомобіль Audi S6 Limousine
Автомобіль Audi S6 Limousine
Автомобіль Audi S6 Avant
Автомобіль Audi S6 Avant

Електричний компресор двигуна V6 TDI

Самі розробники називають цю технологію "електричний битурбо". Система включена в силову установку на додаток до стандартного турбокомпресору. Метою компресора з електричним приводом є підвищення ефективності наддуву на найнижчих оборотах, де базовий турбокомпресор часто неефективний. Ефективність електричного компресора в двигунах нових Audi S6, Audi S6 Avant і Audi S7 Sportback виражається в потужному прискоренні, високому відгуку і бездоганній продуктивності автомобіля в будь-якій ситуації. Завдяки подвійному наддуву S-моделі досягають постійного крутного момент в 700 Нм в діапазоні оборотів двигуна від 2500 до 3100 об/хв.

Наявність електричного компресора в V6 TDI дає приголомшливі результати: завдяки миттєвому відгуку і вражаючій силі тяги вся потужність двигуна 3.0 TDI відразу ж надається в розпорядження водія, коли він цього потребує. У повсякденній їзді ця технологія дозволяє уникнути частих перемикань на знижену передачу, підтримує низький рівень оборотів двигуна і пригнічує турбо-затримку, до якої чутливий звичайний вихлопний турбокомпресор.

Audi Audi S7 Sportback вид ззаду

Електричний компресор відкриває шлях до вражаючих стартових показників: седан S6 прискорюється з 0 до 100 км / год за 5,0, а S6 Avant і S7 Sportback за 5,1 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою до 250 км / ч.

48-вольта електрична мережа "м'якого гібрида"

У той час як компресор з електричним приводом підвищує продуктивність мотора, м'яка гібридна система (MHEV) допомагає підвищити ефективність використання палива. 48-вольта система включає в себе стартер генератора змінного струму (BAS) і літій-іонну батарею ємністю 10 Ач, розташовану в підлозі автомобіля під багажним відділенням. BAS підключений до коленвалу. Під час гальмування він може відновлювати до 8 кВт потужності, яку потім зберігає в літій-іонній батареї. Коли водій знову прискорюється, BAS реагує миттєво, активуючи двигун.

Технологія MHEV дозволяє глушити і запускати мотор зі швидкістю від 22 км/год, забезпечуючи економію палива в реальних умовах руху. Відзначимо, що всі три S-моделі S відповідають стандартам Euro 6d.

Динамічне рульове управління і повний привід quattro: впевнене проходження поворотів і висока маневреність

Як і інші моделі Audi нового покоління, Audi S6, Audi S6 Avant і Audi S7 Sportback 2019 року випуску вже в стандартній комплектації мають постійний повний привід quattro в поєднанні з динамічним рульовим керуванням. Технологія quattro давно придбала культовий статус, прославившись як ефективне рішення для стабільного розподілу крутного моменту при різних умовах їзди. У звичайних умовах розподіл потужності становить 40:60 для передньої і задньої осі, проте в особливих ситуаціях диференціал здатний передавати до 75% потужності на передню вісь і до 85% - на задню. Вдосконалений повний привід quattro 2019 року випуску має меншу вагу і більш продумане електротехнічне влаштування. Таким чином, динамічні характеристики S-моделей гнучко регулюються залежно від погодних умов, манери їзди і характеру руху, ступеня зчеплення покришок з дорожнім покриттям. Якщо одне з коліс починає прослизати, то велика частина крутного моменту перенаправляється на вісь з кращим зчепленням.

Автомобіль Audi S7 Sportback вид ззаду
Автомобіль Audi S7 Sportback вид ззаду
Автомобіль Audi S6 Limousine вид ззаду
Автомобіль Audi S6 Limousine вид ззаду
Автомобіль Audi S6 Avant вид ззаду
Автомобіль Audi S6 Avant вид ззаду

У стандартній комплектації Audi S6 Limousine і Audi S6 Avant, а також купе Audi S7 Sportback 2019 мають прогресивне рульове управління, яке з самого спочатку налаштоване на спортивну їзду. Динамічне рульове управління має значну перевага в порівнянні зі звичайним рульовим механізмом з незмінним передавальним відношенням. Динамічна система здатна постійно змінювати передавальне відношення, орієнтуючись на швидкість і кут повороту рульового колеса. При парковці, під час їзди по звивистих пагорбах і на швидкісних гонках по рівних трасах - динамічне рульове управління незмінно забезпечує найкраще передавальне відношення рульового механізму.

Спортивна підвіска і контролер Audi drive select

У всіх трьох моделях Audi S6 седан і універсал, а також купе Audi S7 Sportback нового покоління встановлена ​​нова спортивна підвіска. Уже в базі підвіска оснащена спортивним амортизатором, який знижує корпус автомобілів приблизно від 10 до 20 мм в залежності від моделі. В якості альтернативи доступна адаптивна пневматична підвіска, вона має три різних режими роботи і дозволяє регулювати рівень демпфера.

Для ще більш спортивної поведінки на дорозі привід quattro може бути доповнений спортивним диференціалом на задній осі. Рішення для тих, хто шукає підкреслено високу маневреність. За допомогою контролера Audi drive select водій може адаптувати силову установку автомобілю під актуальні умови, власні переваги і погоду. Доступні різноманітні режими: «Комфорт», «Авто», «динамічний», «ефективність» та «індивідуальний».

Керамічна гальмівна система: сильна підтримка при форс-мажорах

Шестипоршневі гальма на нових моделях S6 і S7 відрізняються високою продуктивністю і вражаючою міцністю. Їх супорти зроблені з алюмінію, пофарбовані в чорний колір (або, якщо хочете, червоний) і прикрашені логотипами S. В якості опції автомобіль може бути оснащений шестипоршневою керамічною гальмівною системою, виготовленою з легкої зносостійкого вуглецевої кераміки з дисками довжиною 400 мм спереду і 370 мм ззаду. Керамічна гальмівна система важить дев'ять кілограмів менше, відповідно, ще більше покращує динаміку водіння, особливо на поворотах.

Audi S6 вид ззаду

Нові Audi S6 Sedan, S6 Avant і S7 Sportback оснащені 20-дюймовими колесами з шинами 255/40 в стандартній комплектації. Опціонально доступні 21-дюймові версії. Також можна замовити 20-дюймові шини Performance для ще більшого зчеплення і керованості.

Екстер'єр Audi S6 седан і універсал, купе Audi S7 Sportback 2019

Нові S-моделі відрізняються своїм яскравим, елегантним дизайном і вишуканістю - як зовні, так і всередині. Нова мова дизайну Audi ще більше підкреслює їх спортивний стиль. По всьому кузову продумано розставлені спортивні акценти, що несуть і функціональність і естетику. Автомобілі отримали багато хромованих і алюмінієвих елементів, що формує значний вигляд у кожної з трьох моделей.

У передній частині кожної S-моделі красується однорамна плоска решітка з фірмовою емблемою, а також значні повітрозабірники, з боків погляд падає на впевнені горизонтальні лінії і великі колеса з алюмінієвими дисками, а в області корми враження доповнюється чотирма вихлопними патрубками, виконаними в блискучому хромі, дифузором і спойлером на даху. Словом, дизайн нових S6 і S7 твердо говорить про приналежність до елітної сім'ї Audi Sport, проте робить це вкрай витончено і з акцентом на спортивній розкоші.

Інтер'єр Audi S6 седан і універсал, купе Audi S7 Sportback 2019

Audi S7 Sportback салон

У салоні кожної з трьох моделей панує витончена спортивна естетика. З одного боку, ми бачимо класично фірмове виконання в стилі S, однак багато рішень явно є чимось абсолютно новим. В оптимальних для цього місцях розміщені уточнені спортивні вставки, контрастні шви і емблеми S. Кожна модель має ексклюзивні деталі обладнання, характерні тільки для неї - і вони ще більше посилюють враження. Для моделей Audi S6 седан і універсал, купе Audi S7 Sportback доступний розширений асортимент спортивних сидінь. Крім базової версії, можна вибрати сидіння S збільшеної висоти з вбудованими підголівниками, тисненим логотипом S і малюнком у вигляді ромба. Для максимального комфорту Audi пропонує індивідуальні контурні сидіння з вентиляцією і масажем.

У великій кількості в оббивці всіх трьох S-моделей використана шкіра валькона і алькантара. Серед опцій - численні варіанти і комбінації матеріалів і кольорів. Вибирайте ті, що створять саме те спортивний настрій, що є оптимальним для вашого характеру. З-поміж опцій - спортивне рульове колесо з плоским дном обода, що нагадує про кращі гоночні моделі. Нарешті, підставки для ніг і накладки на педалі виконані з нержавіючої сталі.

Audi S6, Audi S6 Avant і Audi S7 Sportback 2019: ідеальна оснащеність для поїздок на далекі відстані

З цими трьома новими моделями Інгольштадт пропонує ефективні рішення на будь-який смак і для будь-яких цілей: далекі поїздки і щоденні переміщення, ділові поїздки і сімейні подорожі. Кожен автомобіль має першокласний комфорт, великий простір в салоні, повний набір новітніх технологій інформаційно-розважального спектру і всілякі системи допомоги водієві. Нові автомобілі S безпечні, технологічні та надійні. Про їх швидкості вже ходять легенди, а про керованість кожного з них можна говорити годинами. Вони майстерно поєднують в собі спортивність і здатність долати великі відстані.

Як і слід моделям сімейства S, седан і універсал S6 і купе S7 мають розширений набір стандартного обладнання. Зокрема, 20-дюймові алюмінієві диски з фірмовим дизайном S, цифрова панель приладів Audi virtual cockpit, система MMI Navigation plus з 12,3-дюймовим дисплеєм і четирехзональна автоматична система кондиціонування.

Також варто відзначити, що нове покоління Audi S6, Audi S6 Avant і Audi S7 Sportback гарні для поїздок на далекі відстані ще і з тієї причини, що володіють жорсткою конструкцією кузова, прекрасними характеристиками аеродинаміки та аероакустики, значним простором в салоні та багажному відділенні. До речі, обсяг багажного відсіку в залежності від моделі складає від 530 до 1680 літрів, в останньому випадку, звичайно, доведеться скласти спинки задніх сидінь.

Автомобіль Audi S7 Sportback салон
Автомобіль Audi S7 Sportback салон
Автомобіль Audi S6 Limousine салон
Автомобіль Audi S6 Limousine салон
Автомобіль Audi S6 Avant салон
Автомобіль Audi S6 Avant салон

Терміни поставок Audi S6 седан і універсал, купе Audi S7 Sportback 2019

Нові повнорозмірні S-моделі з дизельними моторами дебютують на європейських ринках влітку 2019 року. Базова ціна на автомобілі в Німеччині: 76 500 євро за S6 Limousine, 79 000 євро за S6 Avant і 82 750 євро за S7 Sportback.
Для Америки, Азії та Близького Сходу нові моделі будуть представлені виключно з бензиновими двигунами. Про поставки Audi S6 Limousine і Audi S6 Avant, Audi S7 Sportback 2019 в Україну поки невідомо.

Audi S6 Avant вид ззаду